Fly4free.pl

Oto rzeczy, których doświadczysz tylko na lotnisku! Jest duża szansa, że się tobie przytrafią

Foto: Nicola, Flickr.com
To nie zdarzy się nigdzie indziej na świecie – twierdzi „Esquire”, który zebrał przypadki z portów lotniczych, które ponoć zdarzają się regularnie.

Niektóre rzeczy cię rozśmieszają, a niektóre frustrują. Inne wymuszą specyficzne zachowania, których nie będziesz nawet świadomy. Zobacz, co może spotykać cię na lotnisku i nigdzie indziej na świecie.

Komentarze

na konto Fly4free.pl, aby dodać komentarz.
Przypadek numer jeden to nerwica natręctw... I dopada wszędzie i w kazdej postaci a nie "tylko na lotnisku"
a, 10 stycznia 2016, 21:10 | odpowiedz
Janusza z piwem o 6 rano zobaczę też pod osiedlowym monopolowym, a nie tylko na lotnisku
wojt, 10 stycznia 2016, 22:13 | odpowiedz
Zdecydowanie ostatnia pozycja powinna być pierwszą, zawsze znajdę pana w szortach i sandałach w środku lata i zimy ;)
carli, 10 stycznia 2016, 22:20 | odpowiedz
Avatar użytkownika
Jakieś dziwne to zestawienie. Zdecydowana większość mnie nie dotyczy.Jak na wiele dni przed podróżą zrobi się listę rzeczy do zabrania, potem na kolejnych etapach pakowania sprawdza się ją to nie trzeba przetrząsać kieszeni. Kartę pokładową zginam w tym miejscu gdzie pani przy gejcie zechce ją przerwać. Sikanie w niedozwolonym miejscu no, nieee. Przy bramce od metali stresuje mnie tylko, że mogła się nagle zrobić dziura w skarpecie dlatego używam na ogół nowych.. Pan w szortach mnie nie zdziwi. Z trzech możliwych wariantów wybrał pierwszy- przebrać się jeszcze przed wejściem do samolotu. W sklepie wolnocłowym idę tylko po potrzebny zakup. Pakowanie po kontroli bezpieczeństwa, bez pośpiechu, parę metrów dalej. P.S. Robienie listy rzeczy potrzebnych w podrózy nie gwarantuje, że wszystko mamy. Na pewno jest gwarancja, że zabraliśmy rzeczy które się nam nie przydadzą. Pozdrawiam.
balajanek, 11 stycznia 2016, 0:52 | odpowiedz
Avatar użytkownika
mój boże jestem znerwicowanym neurotykiem i raczej mam wszystki możliwe pierdolce a nawet ćwiartki z tych tu opisanych u siebie nie znajduję. coście przekombinowali.
cobyl, 11 stycznia 2016, 6:32 | odpowiedz
Kiedyś na lotnisku GRU w Sao Paulo zostawiłem w toalecie bilet do Europy i paszport. 15 min szukania i trochę stresu. 1,5 godz przed odlotem.
Cosmopo, 12 stycznia 2016, 9:15 | odpowiedz
Znalazłeś?
f4f, 13 stycznia 2016, 13:53 | odpowiedz

porównaj loty, hotele, lot+hotel
Nowa oferta: . Czytaj teraz »