Fly4free.pl

Tanio! Maskat i Abu Zabi w jednej podróży za 772 PLN. Wycieczka z Katowic

Misją Fly4free.pl jest przedstawienie Ci najlepszych zdaniem naszej redakcji okazji na podróże. Opisujemy oferty znalezione przez nas w internecie i wskazujemy adresy internetowe, pod którymi samodzielnie możesz wykupić podróż lub elementy podróży. Ceny w artykułach są aktualne w chwili publikacji. Możemy otrzymywać wynagrodzenie od partnerów handlowych, do których Cię przekierowujemy.
772 PLN
Oferta nieaktualna
Zamów powiadomienia o takich ofertach
Foto: Niklas Weiss / Unsplash.com
Ta oferta jest już nieaktualna. Sprawdź nasze najnowsze propozycje:
Skorzystaj z przygotowanej przeze mnie oferty i wyrusz na orientalną przygodę, w trakcie której zobaczysz stolicę Zjednoczonych Emiratów Arabskich oraz Omanu. W każdym z miejsc spędzisz wystarczająco dużo czasu, który starczy na zwiedzanie oraz odpoczynek.

Wyjazd ten składa się z dwóch niezależnych rezerwacji przelotów na trasach Katowice-Abu Zabi-Katowice oraz Abu Zabi-Maskat-Abu Zabi.

Wszystkie loty są bezpośrednie i odbędziesz je linią Wizz Air z bagażem podręcznym. Bilety w najniższej cenie dostępne są dla członków Wizz Discount Club. Chętni na loty bez WDC zapłacą więcej.

Termin podróży: czerwiec
Linia lotnicza: Wizz Air, cena dla członków WDC
Bagaż: podręczny 40x30x20 cm, maks. 10 kg

Przykładowy plan podróży:
Katowice – Abu Zabi 1.6
Abu Zabi – Maskat 3.6
Maskat – Abu Zabi 9.6
Abu Zabi – Katowice 13(14).6

Podróż razem (ok. 772 PLN)

Katowice – Abu Zabi – Katowice »

Nie posiadasz konta Wizz Discount Club? W takim razie za bilety zapłacisz 718 PLN/osoba (lot w dwie strony).

Abu Zabi – Maskat – Abu Zabi »

Nie posiadasz konta Wizz Discount Club? W takim razie za bilety zapłacisz 147 PLN/osoba (lot w dwie strony).

Hotel od 159 PLN/2 osoby/noc

W stolicy Omanu zatrzymasz się w 4* hotelu Best Western Premier z krytym basenem i dobrze wyposażonym centrum fitness. Każdy pokój składa się z części do relaksu i spania oraz łazienki. Na miejscu jest dostępny bezpłatny parking.

Dowiedz się więcej o tym hotelu

Niewiele więcej kosztować cię będzie pobyt w 4* hotelu Aloft Muscat z odkrytym basenem na dachu. Każdy pokój wyposażony jest w klimatyzację, telewizor LCD oraz minibar. W łazience jest prysznic oraz suszarka do włosów.

Dowiedz się więcej o tym hotelu

Natomiast w Abu Zabi proponuję ci noclegi w 5* hotelu Corniche z odkrytym basenem na dachu. Znajduje się on w odległości kilku minut spacerem od promenady Corniche. Na terenie całego obiektu będziesz miał zapewniony dostęp do sieci WiFi.

Dowiedz się więcej o tym hotelu

W stolicy Zjednoczonych Emiratów Arabskich możesz także zatrzymać się w 5* hotelu Al Raha Beach, który znajduje się tuż przy prywatnej plaży. Na terenie obiektu mieszczą się trzy odkryte baseny oraz dobrze wyposażone centrum fitness.

Dowiedz się więcej o tym hotelu

Samochód 523 PLN/6 dni

Chętnie oddasz się eksploracji Omanu na własną rękę? W takim razie wypożycz samochód po przylocie do Maskatu, którym łatwo i wygodnie dojedziesz w różne rejony kraju.

Przydatne informacje
Rekomendacje Fly4free.pl

Komentarze

na konto Fly4free.pl, aby dodać komentarz.

Nie ma jeszcze komentarzy, może coś napiszesz?


porównaj loty, hotele, lot+hotel
Nowa oferta: . Czytaj teraz »