Fly4free.pl

Super! Oman i Zjednoczone Emiraty Arabskie w jednej podróży z Katowic za bardzo dobre 647 PLN

Misją Fly4free.pl jest przedstawienie Ci najlepszych zdaniem naszej redakcji okazji na podróże. Opisujemy oferty znalezione przez nas w internecie i wskazujemy adresy internetowe, pod którymi samodzielnie możesz wykupić podróż lub elementy podróży. Ceny w artykułach są aktualne w chwili publikacji. Możemy otrzymywać wynagrodzenie od partnerów handlowych, do których Cię przekierowujemy.
647 PLN
Oferta nieaktualna
Zamów powiadomienia o takich ofertach
Foto: Niklas Weiss / Unsplash.com
Ta oferta jest już nieaktualna. Sprawdź nasze najnowsze propozycje:
Z oferty wyjazdu w takiej cenie żal nie skorzystać. Jeżeli zdecydujesz się na tę podróż, to w jej tracie na pewno zobaczysz stolicę Omanu (Maskat) oraz Abu Zabi. W obu tych miejscach poza zwiedzaniem będziesz mieć także okazję zrelaksować się na lokalnych plażach.

Przygotowana przeze mnie oferta składa się z dwóch niezależnych przelotów. Pierwszym elementem układanki jest podróż z katowickiego lotniska im. Wojciech Korfantego do Abu Zabi i z powrotem.

Drugim etapem jest przelot ze Zjednoczonych Emiratów Arabskich do Maskatu i z powrotem. Wszystkie loty odbędziesz na pokładach samolotów linii Wizz Air z wliczonym małym bagażem podręcznym. Bilety w najniższej cenie dostępne są dla osób z Wizz Discount Club. Chętni na loty bez WDC zapłacą więcej.

Termin podróży: grudzień
Linia lotnicza: Wizz Air, cena dla osób z WDC
Bagaż: podręczny

Przykładowy plan podróży:
Katowice – Abu Zabi 12.12
Abu Zabi – Maskat 14.12
Maskat – Abu Zabi 20.12
Abu Zabi – Katowice 24.12

Podróż ok. 647 PLN

Katowice – Abu Zabi – Katowice »

Nie posiadasz konta Wizz Discount Club? W takim razie za bilety zapłacisz 602 PLN (lot w dwie strony).

Abu Zabi – Maskat – Abu Zabi »

Nie posiadasz konta Wizz Discount Club? W takim razie za bilety zapłacisz 123 PLN (lot w dwie strony).

Hotel od 256 PLN/2 osoby/noc

W Maskacie polecam ci zakwaterowanie w 4* hotelu Aloft z odkrytym basenem na dachu. Znajduje się on w odległości 5 km od pięknego Wielkiego Meczetu Sułtana Qaboosa.

Dowiedz się więcej o tym hotelu

W Abu Zabi zatrzymaj się w 5* Corniche Hotel Abu Dhabi, który znajduje się w odległości 15 minut spokojnego spaceru od plaży.

Dowiedz się więcej o tym hotelu

Planujesz spędzić także kilka dni w Dubaju? W takim razie rozważ tam pobyt w 3* hotelu Premier Inn Dubai Ibn Battuta Mall, który znajduje się w sąsiedztwie stacji metra oraz centrum handlowego Ibn Battuta.

Dowiedz się więcej o tym hotelu

Samochód 460 PLN/4 dni

W trakcie tego samego wyjazdu chętnie „wyskoczysz” także do Dubaju? W takim razie po przylocie do Abu Zabi wypożycz samochód, którym szybko i wygodnie dojedziesz do jednego z najnowocześniejszych miast świata.

Przydatne informacje
Rekomendacje Fly4free.pl

Komentarze

na konto Fly4free.pl, aby dodać komentarz.

Nie ma jeszcze komentarzy, może coś napiszesz?


porównaj loty, hotele, lot+hotel
Nowa oferta: . Czytaj teraz »