Fly4free.pl

Okołoweekendowy city break w Bolonii za 410 PLN. W cenie loty z Katowic i zakwaterowanie

410 PLN
Oferta wyprzedana
Foto: Yasonya / Shutterstock
Ta oferta jest już nieaktualna. Sprawdź nasze najnowsze propozycje:
Wyjazd do Włoch to zawsze dobry pomysł! Skorzystajcie z przygotowanej przeze mnie propozycji wycieczki do Bolonii, gdzie zobaczycie najstarszy uniwersytet w Europie. Do tego skosztujecie pysznej kuchni!

Na wycieczkę do Włoch polecicie w dogodnym terminie obejmującym weekend: 11–14 marca (piątek–poniedziałek). Czeka was podróż z katowickiego lotniska w Pyrzowicach, realizowana na pokładzie samolotu linii lotniczej Ryanair.

Na miejscu proponuję wam noclegi w 3* hotelu Michelino Bologna Fiera, który położony jest w pobliżu centrum miasta. Będziecie mogli skorzystać z siłowni i bezpłatnego Wi-Fi.

Termin podróży: 11–14 marca (piątek-poniedziałek)
Linia lotnicza: Ryanair
Bagaż: podręczny
Zakwaterowanie: 3* hotel

Za loty w dwie strony i noclegi w 3* hotelu zapłacicie 410 PLN za osobę, przy dwóch podróżnych śpiących w jednym pokoju.

Hotel 700 PLN/pobyt/2 osoby

W Bolonii rekomenduję wam noclegi w 3* hotelu Michelino Bologna Fiera. Obiekt jest zlokalizowany niedaleko centrum miasta. Będziecie zakwaterowani w pokoju z TV i prywatną łazienką. Skorzystacie też z darmowego Wi-Fi.

Dowiedzcie się więcej o tym hotelu

Samochód 158 PLN/pobyt/2 osoby

Chcecie zobaczyć więcej? W takim razie na lotnisku w Bolonii wypożyczcie auto i ruszcie odkrywać okolice Bolonii. Za wynajem Smarta Fortwo lub podobnego modelu zapłacicie w sumie 158 PLN.

Co zobaczyć w trakcie wycieczki?

Bolonia to genialny kierunek podróży na okołoweekendowy city break! Co ciekawe, to właśnie w tym włoskim mieście znajduje się najstarszy uniwersytet w Europie. Poza tym rekomenduję wam wizytę na Piazza Maggiore. Odwiedźcie również Bazylikę św. Petroniusza oraz zobaczcie dwie zabytkowe XII-wieczne wieże.

Co poza tym? Wynajętym samochodem z łatwością dostaniecie się do Modeny. W mieście będziecie mogli podziwiać m.in. piękną katedrę oraz Piazza Grande. Okolica słynie również samochodów Ferrari! Znajdziecie tam muzeum poświęcone założycielowi marki – Enzo Ferrari, Natomiast w pobliskim Maranello natraficie na drugie tego typu miejsce – tym razem bardziej skupiające się na samochodach. Bilety są dostępne na oficjalnej stronie za 17 EUR.

Foto: GoneWithTheWind / Shutterstock
bolonia widok na miasto
Foto: bellena / Shutterstock
Foto: Triff / Shutterstock
Przydatne informacje
Komentarze

na konto Fly4free.pl, aby dodać komentarz.

Nie ma jeszcze komentarzy, może coś napiszesz?


porównaj loty, hotele, lot+hotel
Nowa oferta: . Czytaj teraz »