Fly4free.pl

Okołoweekendowa wycieczka do Wenecji za 429 PLN. Loty z Wrocławia + noclegi

429 PLN
Oferta wyprzedana
Wielki Kanał
Foto: givaga / Shutterstock
Ta oferta jest już nieaktualna. Sprawdź nasze najnowsze propozycje:
Wenecja przez wielu uważana jest jako jedno z najpiękniejszych miast w całej Italii. Skorzystajcie z bardzo dobrej ceny lotów i zobaczcie je na własne oczy! Na miejscu zachwyci was piękna architektura, np. Plac św. Marka czy most Rialto. Do tego pyszna kuchnia i atrakcyjny termin obejmujący weekend.

Wasza podróż odbędzie się w dniach 11-14 czerwca. Czeka was bezpośredni lot z Wrocławia do Wenecji, realizowany na pokładzie samolotu linii lotniczej Ryanair z wliczonym małym bagażem podręcznym.

Na miejscu proponuję wam pobyt w hotelu Ao. Znajduje się on w miejscowości Mestre i położony jest w pobliżu dworca kolejowego. Z lotniska dostaniecie się tam komunikacją miejską.

Termin podróży: 11-14 czerwca
Linia lotnicza: Ryanair
Bagaż: podręczny
Zakwaterowanie: hotel

Za loty w obie strony oraz zakwaterowanie w hotelu zapłacicie 429 PLN za osobę, przy 2 podróżnych śpiących w jednym pokoju.

Hotel 711 PLN/pobyt/2 osoby

Na miejscu polecam wam pobyt w hotelu Ao, który jest świetnie ocenianym obiektem zlokalizowanym w miejscowości Mestre. W sąsiedztwie znajduje się dworzec, z którego będziecie mogli udać się do samego centrum Wenecji. Do waszej dyspozycji zostanie oddany pokój z prywatną łazienką.

Dowiedzcie się więcej o tym hotelu

Przydatne informacje
Komentarze

na konto Fly4free.pl, aby dodać komentarz.

Nie ma jeszcze komentarzy, może coś napiszesz?


porównaj loty, hotele, lot+hotel
Nowa oferta: . Czytaj teraz »