Fly4free.pl

Okołoweekendowa podróż do Jordanii za 540 PLN. Loty z Poznania + 4* hotel ze śniadaniami

540 PLN
Oferta wyprzedana
Zamów powiadomienia o takich ofertach
Foto: Hamdan Yoshida / Shutterstock
Ta oferta jest już nieaktualna. Sprawdź nasze najnowsze propozycje:
Taka oferta może się prędko nie powtórzyć! Skorzystaj z atrakcyjnych cen lotów i zakwaterowania, by jeszcze w tym roku wybrać się na wycieczkę do niezwykłej Jordanii. Okołoweekendowy wyjazd będzie świetną okazją, by odwiedzić Petrę, pustynię Wadi Rum lub pojechać nad Morze Martwe.

Do Ammanu udasz się w terminie 10 – 13 grudnia (sobota – wtorek). Czeka cię bezpośrednia podróż z Poznania, realizowana na pokładzie samolotu linii lotniczej Ryanair.

Zatrzymaj się w bardzo dobrze ocenianym 4* hotelu Alqasr Metropole. Posłuży on za dogodną bazę wypadową, a na dobry początek dnia otrzymasz śniadanie wliczone w cenę pobytu.

Termin podróży: grudzień
Linia lotnicza: Ryanair
Bagaż: podręczny
Zakwaterowanie: 4* hotel ze śniadaniami

Za loty oraz zakwaterowanie w 4* hotelu ze śniadaniami zapłacisz tylko 540 PLN za osobę, przy 2 podróżnych śpiących w jednym pokoju.

Podróż 309 PLN/2 osoby

Poznań – Amman – Poznań >>

Hotel 771 PLN/2 osoby/pobyt

W 4* hotelu Alqasr Metropole do dyspozycji gości oddano klimatyzowane pokoje wyposażone w prywatną łazienkę. Każdy z nich zawiera telewizor LCD, minibar i ekspres do kawy.

Dowiedz się więcej o tym hotelu

Samochód od 444 PLN/2 osoby

Wypożyczony samochód pozwoli szybko dostać się do Petry oraz odkrywać inne interesujące zakątki Jordanii.

Przydatne informacje
Misją Fly4free.pl jest przedstawienie Ci najlepszych ofert podróży. Zaplanujesz je samodzielnie korzystając z linków w tekstach. Niektóre z odsyłaczy prowadzą do naszych partnerów reklamowych. Ceny w ofertach są aktualne w chwili publikacji. Jeśli chcesz być na bieżąco informowany o najnowszych ofertach załóż konto Fly4free.pl i zamów powiadomienia.
Komentarze

na konto Fly4free.pl, aby dodać komentarz.

Nie ma jeszcze komentarzy, może coś napiszesz?


porównaj loty, hotele, lot+hotel
Nowa oferta: . Czytaj teraz »