Fly4free.pl

Odwiedźcie krainę salsy, rumu i cygar! Loty z Warszawy na Kubę (Hawana) za 1974 PLN. Również na majówkę

1974 PLN
Kuba Hawana Capitol
Zamów powiadomienia o takich ofertach
Foto: Jan von Uxkull-Gyllenband / Shutterstock
Ta oferta jest już nieaktualna. Sprawdź nasze najnowsze propozycje:

Karaiby to świetne miejsce, jeżeli marzy się wam prawdziwie egzotyczny urlop. Kubańskie plaże (Santa Maria), radosna atmosfera, mnóstwo słońca i klimatyczne, odrestaurowane samochody. To wszystko… i znacznie więcej czeka już za kilka tygodni!

Bilety na Kubę możecie rezerwować na podróże od kwietnia do czerwca – kilka przykładowych terminów wypisałem poniżej w tekście. W obie strony podróżować będziecie na pokładzie samolotów linii Turkish Airlines, która otrzymała wiele bardzo dobrych opinii.

W trakcie podróży do Hawany, czekać was będą odpowiednio 1 i 2 przesiadki. Lecąc „tam” na kilka godzin zatrzymacie się w Stambule. Natomiast w drodze powrotnej z Karaibów do Warszawy musicie liczyć się z międzylądowaniem w Caracas oraz ponownie w Stambule. Dłuższe przerwy w Stambule możecie przeznaczyć na zwiedzanie miasta. Wszystkie przesiadki są gwarantowane przez linie lotnicze, a w razie opóźnień, otrzymacie bezpłatnie nowy bilet oraz nocleg, o ile zajdzie taka potrzeba.

Na Kubę możecie zabrać ze sobą bagaż podręczny, jeden przedmiot osobisty (mały plecak lub damską torebkę) oraz bagaż rejestrowany (nadawany do luku).

Termin podróży: kwiecień-czerwiec
Wylot z: Warszawy
Linia lotnicza: Turkish Airlines
Bagaż: rejestrowany i podręczny

Hotel242 PLN/2 osoby/noc

W Hawanie rekomenduję wam pobyt w świetnie ocenianym pensjonacie CasavanaCuba.

Dowiedzcie się więcej o tym hotelu

Co robić na Kubie?

Myśląc o Hawanie, najczęstszym skojarzeniem wszystkich podróżników są: odrestaurowane klasyczne samochody, kubańskie cygara i lejący się strumieniami rum. Dokładnie tak! Bez większego trudu będziecie w stanie obejrzeć i skorzystać z wielu atrakcji i rozrywek, które zapewnia stolica Kuby – nie zapomnijcie zrobić pamiątkowych zdjęć.

A może plażowanie i relaks? W samej Hawanie próżno szukać tego typu miejsca, ale w odległości ok. 20 km od stolicy Kuby znajdziecie jedną z najładniejszych plaż, czyli Santa Maria – możecie ją podziwiać na zdjęciu, które umieściłem w tym artykule Jak do niej dojechać? Najszybciej zrobicie to, wybierając autobus T3 z Park Central, vis a vis Hotelu Inglaterra w centrum miasta. Koszt? 3 CUC (ok. 11 PLN).

plaża Santa Maria
Foto: Kamira/Shutterstock
Foto: YU_M/Shutterstock
Kubańczyk z trąbką
Foto: Riderfoot/Shutterstock
Przydatne informacje
  • Udając się na Kubę musicie posiadać tzw. kartę turysty (Tarjeta de Turista).

  • Pomiędzy Hawaną, a resztą wyspy kursują autobusy firmy Viazul. Sporo przydatnych informacji na temat przewoźnika dowiecie się z tego tematu.

  • Obecnie nie wyobrażam sobie już podróży za granicę bez wielowalutowej karty Revolut. Wygoda, niezawodność i oszczędności – to jej główne zalety!

  • Jeżeli w ciągu ostatnich trzech lat wasz lot był opóźniony lub odwołany, ubiegajcie się o odszkodowanie 250-600 EUR za pomocą AirHelp.

Misją Fly4free.pl jest przedstawienie Ci najlepszych ofert podróży. Zaplanujesz je samodzielnie korzystając z linków w tekstach. Niektóre z odsyłaczy prowadzą do naszych partnerów reklamowych. Ceny w ofertach są aktualne w chwili publikacji. Jeśli chcesz być na bieżąco informowany o najnowszych ofertach załóż konto Fly4free.pl i zamów powiadomienia.
Komentarze

na konto Fly4free.pl, aby dodać komentarz.

Nie ma jeszcze komentarzy, może coś napiszesz?


porównaj loty, hotele, lot+hotel
Nowa oferta: . Czytaj teraz »