Fly4free.pl

Odwiedź Europa Park! Loty do Bazylei z Warszawy i wynajem auta za 777 PLN. Bilet do parku + 270 PLN

Misją Fly4free.pl jest przedstawienie Ci najlepszych zdaniem naszej redakcji okazji na podróże. Opisujemy oferty znalezione przez nas w internecie i wskazujemy adresy internetowe, pod którymi samodzielnie możesz wykupić podróż lub elementy podróży. Ceny w artykułach są aktualne w chwili publikacji. Możemy otrzymywać wynagrodzenie od partnerów handlowych, do których Cię przekierowujemy.
777 PLN
Oferta nieaktualna
Zamów powiadomienia o takich ofertach
Foto: Elizaveta Galitckaia / Shutterstock
Ta oferta jest już nieaktualna. Sprawdź nasze najnowsze propozycje:
Skorzystaj z przygotowanej przeze mnie propozycji wycieczki i wybierz się do jednego z najpopularniejszych parków rozrywki na świecie. Poleć do Bazylei, wynajmij samochód i obudź w sobie duże dziecko. Przy okazji będziesz miał okazję odkryć malowniczą okolicę.

Twój wyjazd odbędzie się w terminie 19-22 maja. Do Bazylei i z powrotem polecisz na pokładzie samolotów linii lotniczej Wizz Air z małym bagażem podręcznym. Do Szwajcarii udasz się z lotniska im. Fryderyka Chopina w Warszawie.

Europa Park to największy park rozrywki w Niemczech i jeden z najpopularniejszych na całym świecie! Na ponad 100 hektarach znajdziesz 18 stref tematycznych, które nawiązują do europejskich państw i baśniowych krain. Dostępnych jest mnóstwo rollercoasterów, karuzel i innych atrakcji. Bilety wstępu kupisz za 57,50 EUR (około 270 PLN). Dostaniesz się tam wynajętym samochodem.

Termin podroży: maj
Wylot z: Warszawy
Bagaż: podręczny
Linia lotnicza: Wizz Air, cena dla wszystkich

Podróż 740 PLN/2 osoby

Warszawa – Bazylea – Warszawa >>

Hotel od 350 PLN/noc/2 osoby

W Bazylei wybrałem dla ciebie noclegi w 3* hotelu Baslertor. To bardzo dobrze oceniany obiekt, który mieści się w pobliżu centrum miasta.

Dowiedz się więcej o tym hotelu

W miejscowości Rust, w której znajduje się Europa Park, postaw na apartament Dilger. Dotychczasowi goście bardzo pozytywnie oceniają pobyt w tym miejscu.

Dowiedz się więcej o tym hotelu

Potrzebujesz nieco lepszego zakwaterowania? W takim razie wybierz hotel Moxy Rust. Jest on oddalony od parku rozrywki o niecałe 10 minut spaceru.

Dowiedz się więcej o tym hotelu

Foto: mackinternational.de

Samochód 813 PLN/2 osoby

Zaraz po wylądowaniu w Bazylei wynajmij samochód, który ułatwi ci dotarcie do Europa Park. Na teren Niemiec możesz wjechać bez dodatkowych opłat.

Przydatne informacje
Komentarze

na konto Fly4free.pl, aby dodać komentarz.

Nie ma jeszcze komentarzy, może coś napiszesz?


porównaj loty, hotele, lot+hotel
Nowa oferta: . Czytaj teraz »