Fly4free.pl

Odpocznij w parku wodnym Tropical Islands! Loty do Berlina z Krakowa, transfery i bilety za 586 PLN.

586 PLN
Oferta nieaktualna
Parki rozrywki Tropical Islands
Zamów powiadomienia o takich ofertach
Foto: www.tropical-islands.de
Ta oferta jest już nieaktualna. Sprawdź nasze najnowsze propozycje:
Park wodny Tropical Islands to idealne miejsce na relaks zarówno dla dorosłych, jak i dla rodzin z dziećmi. To jeden z największych krytych kompleksów na świecie, w którym znajduje się największy zadaszony las tropikalny! Do tego mnóstwo zjeżdżalni, basenów tematycznych, roślin, zwierząt i innych atrakcji!

Do Berlina polecisz z krakowskiego lotniska w Balicach w terminie 10-12 marca (piątek-niedziela). Podróżować będziesz na pokładzie samolotu linii lotniczej Ryanair z wliczonym małym bagażem podręcznym.

Do parku wodnego Tropical Islands dostaniesz się pociągiem, a za transfery w obie strony zapłacisz około 100 PLN. Bilety wstępu kosztują 49 EUR/osoba (około 230 PLN). Baseny mieszcą się w ogromnej hali, a także na zewnątrz. Znajdziesz tam m.in. lagunę, która stylistyką i klimatem nawiązuje do Bali, Morze Południowe z piaszczystą plażą czy rwącą rzekę, która symbolizuje Amazonkę. Do tego na miejscu czeka na ciebie las tropikalny z egzotycznymi roślinami i zwierzętami. Kompleks jest tak duży, że można poruszać się po nim balonem!

Termin podróży: marzec
Linia lotnicza: Ryanair
Bagaż: podręczny

Podróż 530 PLN/2 osoby

Kraków – Berlin – Kraków >>

Foto: tropical-islands.de

Hotel od 367 PLN/noc/2 osoby

W stolicy Niemiec polecam pobyt w 3* hotelu Best Western. Do twojej dyspozycji zostanie oddany pokój z dostępem do WiFi i prywatną łazienką.

Dowiedz się więcej o tym hotelu

Potrzebujesz nieco lepszego zakwaterowania? W takim razie polecam 4* hotel Adina, który mieści się w centrum Berlina. Na miejscu skorzystasz ze strefy spa.

Dowiedz się więcej o tym hotelu

Atrakcje od 46 PLN/osoba

Będąc w Berlinie, odwiedź popularne muzeum Pergamońskie. Na miejscu odkryjesz ciekawe zabytki antyków oraz sztuki islamskiej i bliskowschodniej.

Zarezerwuj atrakcję

Przydatne informacje
Misją Fly4free.pl jest przedstawienie Ci najlepszych ofert podróży. Zaplanujesz je samodzielnie korzystając z linków w tekstach. Niektóre z odsyłaczy prowadzą do naszych partnerów reklamowych. Ceny w ofertach są aktualne w chwili publikacji. Jeśli chcesz być na bieżąco informowany o najnowszych ofertach załóż konto Fly4free.pl i zamów powiadomienia.
Komentarze

na konto Fly4free.pl, aby dodać komentarz.

Nie ma jeszcze komentarzy, może coś napiszesz?


porównaj loty, hotele, lot+hotel
Nowa oferta: . Czytaj teraz »