Fly4free.pl

Odkryjcie Amerykę Południową: Kolumbia od 2607 PLN (wyloty z 4 polskich miast)

2607 PLN
Zamów powiadomienia o takich ofertach
Foto: Diego Grandi / Shutterstock
Ta oferta jest już nieaktualna. Sprawdź nasze najnowsze propozycje:
Kolumbia to słynna na cały świat kawa, piękne plaże, wysokie Andy oraz… wiele więcej! Przekonajcie się, co ma do zaoferowania ten niezwykle ciekawy kraj Ameryki Południowej, planując własną wycieczkę w tamte rejony.

Do Kolumbii wybierzecie się wiosną, na przykład w terminie 10 – 19 czerwca. Do wyboru macie 4 miasta wylotu w Polsce: Gdańsk, Kraków, Warszawę oraz Wrocław. Czeka was podróż na pokładzie samolotów linii lotniczych Air France oraz KLM z gwarantowanymi przez przewoźników przesiadkami w Amsterdamie oraz Paryżu.

W cenę biletów wliczono bagaż podręczny, dlatego przed wyjazdem polecam wam lekturę przygotowanego przez nas poradnika dotyczącego pakowania się.

Termin podróży: marzec – czerwiec
Linia lotnicza: Air France/KLM
Wyloty z: Gdańska, Krakowa, Warszawy i Wrocławia
Bagaż: podręczny

Hotel od 135 PLN/pokój

W Bogocie zatrzymajcie się w butikowym 4* hotelu 100 Design. Będzie to dobre miejsce na aklimatyzację po podróży do Ameryki Południowej. Na dobry początek dnia otrzymacie śniadanie w formie zróżnicowanego bufetu.

Dowiedzcie się więcej o tym hotelu

A może macie ochotę zażyć nieco luksusu? Zatem rekomenduję wam postawić na świetny 5* hotel Wyndham Bogota. W cenę zakwaterowania także wliczono śniadanie.

Dowiedzcie się więcej o tym hotelu

Co warto zobaczyć w trakcie wycieczki?

Bogota to stolica Kolumbii i jedno z najważniejszych miast na kontynencie. Wysoko położona (ponad 2600 m n.p.m.) oferuje turystom nie tylko wspaniałe widoki oraz liczne atrakcje. To także tętniąca życiem metropolia o własnym, niepowtarzalnym charakterze.

Zwiedzanie rozpocznijcie od centralnego placu Bolivar, by następnie skierować się do Muzeum Złota oraz zabytkowej kopalni soli. Wzgórze Monserrate oferuje niezapomniane panoramy okolicy. Natomiast drzemkę polecam wam uciąć sobie w jedynym w swoim rodzaju… Muzeum Lenistwa!

Wybieracie się na wycieczkę na nieco dłużej? Rozważcie zatem możliwość odwiedzenia innych zakątków kraju: na przykład Cartageny, Medellin oraz Cali.

Foto: Exequiel Schvartz / Shutterstock
Foto: Kirill Trubitsyn / Shutterstock
Foto: Rafał Cichawa / Shutterstock
Przydatne informacje
Misją Fly4free.pl jest przedstawienie Ci najlepszych ofert podróży. Zaplanujesz je samodzielnie korzystając z linków w tekstach. Niektóre z odsyłaczy prowadzą do naszych partnerów reklamowych. Ceny w ofertach są aktualne w chwili publikacji. Jeśli chcesz być na bieżąco informowany o najnowszych ofertach załóż konto Fly4free.pl i zamów powiadomienia.
Komentarze

na konto Fly4free.pl, aby dodać komentarz.

Nie ma jeszcze komentarzy, może coś napiszesz?


porównaj loty, hotele, lot+hotel
Nowa oferta: . Czytaj teraz »