Fly4free.pl

Odkryj wyspy Ogasawara w Japonii! Loty do Tokio z bagażem + prom za 2949 PLN. Wylot z Budapesztu

2949 PLN
Oferta nieaktualna
Zamów powiadomienia o takich ofertach
Foto: Kazumi Hirose / Shutterstock
Ta oferta jest już nieaktualna. Sprawdź nasze najnowsze propozycje:
Wybierz się na rajski archipelag wysp należących do Japonii. Skorzystaj z przygotowanej przeze mnie propozycji i udaj się do Tokio, by następnie popłynąć na wyspę Chichijima.

Do Japonii polecisz z Budapesztu w terminie 12-27 kwietnia. Po drodze czekają cię bezpieczne, gwarantowane przez przewoźnika przesiadki w Szanghaju. Podróżować będziesz na pokładzie samolotów linii lotniczej China Eastern Airlines. Bez dodatkowych kosztów zabrać ze sobą możesz bagaż rejestrowany (nadawany do luku), podręczny oraz przedmiot osobisty (mały plecak lub damską torebkę).

Następnie udaj się na wyspę Chichijma, która należy do archipelagu Ogasawara. Za przeprawę promową w obie strony zapłacisz 516 PLN. Aktualny rozkład i cennik znajdziesz na stronie internetowej.

Termin podróży: kwiecień
Wylot z: Budapesztu
Bagaż: podręczny i rejestrowany

Foto: ogasawarakaiun.co.jp

Hotel od 357 PLN/noc/2 osoby

W Tokio zatrzymaj się w 3* hotelu Sardonyx Ueno. Do twojej dyspozycji zostanie oddany pokój z prywatną łazienką i dostępem do WiFi.

Dowiedz się więcej o tym hotelu

Chciałbyś zatrzymać się w lepszym miejscu? W takim razie 4* hotel Metropolitan Edmont zlokalizowany w centrum Tokio spełni twoje oczekiwania.

Dowiedz się więcej o tym hotelu

Na wyspach Ogasawara proponuję ci noclegi w Shanti Bungalow. To wyjątkowy obiekt położony na łonie natury. Będzie to świetna baza wypadowa to zwiedzania Chichijimy.

Dowiedz się więcej o tym hotelu

Wolałbyś nieco więcej prywatności i wyższy standard? W takim razie wybierz domek parterowy Shanti. Do twojej dyspozycji zostanie oddany salon, kompleksowo wyposażona kuchnia i prywatna łazienka.

Dowiedz się więcej o tym hotelu

Atrakcje 302 PLN/osoba

Zabaw się w Tokio i wyrusz na imprezową wycieczkę ulicami stolicy Japonii z przewodnikiem.

Zarezerwuj atrakcję

Przydatne informacje
Misją Fly4free.pl jest przedstawienie Ci najlepszych ofert podróży. Zaplanujesz je samodzielnie korzystając z linków w tekstach. Niektóre z odsyłaczy prowadzą do naszych partnerów reklamowych. Ceny w ofertach są aktualne w chwili publikacji. Jeśli chcesz być na bieżąco informowany o najnowszych ofertach załóż konto Fly4free.pl i zamów powiadomienia.
Komentarze

na konto Fly4free.pl, aby dodać komentarz.
Czy przy odprawie w Budapeszcie trzeba okazać negatywny test PCR, pomimo, że w Szanghaju jest tylko przesiadka i nie wychodzi się z lotniska? Na stronach różnych chińskich ambasad w UE są informacje m.in że trzeba PCR, albo, że pasażerowie wylatujący z Węgier mogą mieć test antygenowy, wspomina się nawet o teście domowym, wyniki trzeba wczytać do deklaracji zdrowia itd. Czy dotyczy to tylko podróżujących  konkretnie do Chin, czy też turystów lecących do innych państw z przesiadką (nie mam na myśli wizy tranzytowej 24/72/14h) w Chinach?
Moniik, 29 marca 2023, 11:32 | odpowiedz
Panie Redaktorze proszę jeszcze raz przeliczyć cenę za wycieczkę a zwłaszcza za prom na wyspy. Chyba się Pan pomylił w przeliczeniu jenów na złotówki. 
DMWpl, 30 marca 2023, 11:06 | odpowiedz

porównaj loty, hotele, lot+hotel
Nowa oferta: . Czytaj teraz »