Fly4free.pl

Nowa trasa z Podkarpacia! Wielki powrót po latach na jedno z największych lotnisk w Europie

Foto: Fraport

Od 26 lipca Lufthansa uruchomi z Rzeszowa połączenie do Frankfurtu! Loty na jedno z największych lotnisk przesiadkowych w Europie będą realizowane aż 6 razy w tygodniu.

To bardzo dobra wiadomość dla pasażerów z Podkarpacia, bo jak mówił na konferencji prasowej Adam Hamryszczak, czyli prezes lotniska, Lufthansa wraca do regularnych lotów z Rzeszowa po półtora roku przerwy. Jednak zamiast do Monachium, niemiecka linia poleci ze stolicy Podkarpacia do Frankfurtu!

To świetna informacja, bo to jeden z największych hubów przesiadkowych w Europie i ważny cel dla pasażerów biznesowych. Połączenie zostanie uruchomione 26 lipca i będzie realizowane 6 razy w tygodniu. Co ciekawe, z systemu rezerwacyjnego wynika, że w niektóre dni Lufthansa będzie na tej trasie realizowała nawet po 2 loty dziennie.

Foto: Lufthansa

– To doskonała wiadomość dla naszych przedsiębiorców. Ze względu na samą destynację, częstotliwość lotów i dogodne godziny startów i lądowań – mówi Małgorzata Kucharska, prezes Podkarpackiego Klubu Biznesu.

Lufthansa latała już z Rzeszowa do Frankfurtu kilka lat temu, jednak połączenie to zostało zawieszone wiosną 2016 roku. Wówczas niemiecka linia dokonała podmianki i uruchomiła loty do Monachium, teraz zaś dokonuje zmiany powrotnej.

 

Komentarze

na konto Fly4free.pl, aby dodać komentarz.

Nie ma jeszcze komentarzy, może coś napiszesz?


porównaj loty, hotele, lot+hotel
Nowa oferta: . Czytaj teraz »