Fly4free.pl

Nowa trasa Ryanaira z Polski! To drugie podejście, bo już raz ją ogłaszali i zawiesili przed startem

Foto: PhotoLondonUK / Shutterstock

Od 2 listopada Ryanaira uruchomi loty z Poznania do Manchesteru. Pierwotnie trasa ta miała wystartować już jesienią ubiegłego roku, jednak ostatecznie do tego nie doszło z powodu pandemii koronawirusa i niewielkiego popytu na loty. Czy tym razem będzie inaczej?

To już kolejny raz, gdy połączenie z Ławicy do Manchesteru pojawia się w systemie rezerwacyjnym Ryanaira. Pierwotnie irlandzka linia ogłosiła start nowej trasy w lipcu ubiegłego roku – loty miały być realizowane od końca października, jednak ostatecznie trasa wyleciała z rozkładu, zanim Ryanair zdążył ją uruchomić. Powodem była wówczas druga fala pandemii, zaostrzone restrykcje wjazdowe, a co za tym idzie – nikły popyt na połączenia do Wielkiej Brytanii.

Teraz jednak trasa do Manchesteru wraca. W systemie rezerwacyjnym widzimy, że połączenie ma zostać uruchomione od 2 listopada i realizowane 2 razy w tygodniu – we wtorki i soboty. We wtorki samolot Ryanair ma startować z lotniska Ławica o godz. 13.35, a w lądowanie w Manchesterze jest przewidziane na godz. 14.45 lokalnego czasu (czas podróży to 2 godziny i 10 minut), z kolei w soboty wyloty z Poznania są planowane na 17.55 (lądowanie w Manchesterze o godz. 19.05 lokalnego czasu).

Foto: Ryanair

Manchester to jedno z największych angielskich miast, które słynie przede wszystkim z dwóch świetnych piłkarskich drużyn: Manchesteru City oraz United, gdzie od lat grają największe futbolowe gwiazdy.

Oprócz połączenia do Poznania, Ryanair ogłosił też inne trasy z Manchesteru na zimę: są to połączenia do Pafos na Cyprze, rumuńskiej Suczawy oraz Salzburga w Austrii.

Komentarze

na konto Fly4free.pl, aby dodać komentarz.

Nie ma jeszcze komentarzy, może coś napiszesz?


porównaj loty, hotele, lot+hotel
Nowa oferta: . Czytaj teraz »