Fly4free.pl

Wakacje w Polsce: noclegi w pobliżu Szlaku Orlich Gniazd od 180 PLN/pokój

Foto: Quellu / Shutterstock
od
180 PLN
Kup i skorzystaj
0 zainteresowanych
Dostępne daty:
06.08.2022 - 28.08.2022
Tegoroczną przerwę od nauki szkolnej chcecie spędzić w Polsce? Macie ochotę na aktywny wypoczynek w Jurze Krakowsko-Częstochowskiej? W takim razie skorzystajcie z przygotowanego przeze mnie zestawienia tanich noclegów w pobliżu słynnego Szlaku Orlich Gniazd.

Wszystkie poniższe noclegi to świetnie oceniane propozycje rozsiane w okolicy Jury Krakowsko-Częstochowskiej. Każda z nich dostępna jest w okazyjnej cenie oraz atrakcyjnym terminie w wakacje. Od was tylko zależy, dokąd zdecydujecie się wybrać w następną podróż! Ceny rozpoczynają się już od 180 PLN/noc.

Hotel od 180 PLN/noc/2 osoby

Najtańszym obiektem jest apartament Trzy Małe Drzewka, który mieści się w miejscowości Wielka Wieś. Do waszej dyspozycji zostanie oddany pokój z prywatną łazienką i balkonem.

Dowiedzcie się więcej o tym hotelu

Pokoje gościnne u Grażki to rewelacyjnie oceniany obiekt, który zlokalizowany jest w Jerzmanowicach. Na miejscu znajdziecie klimatyczne pokoje z dostępem do WiFi.

Dowiedzcie się więcej o tym hotelu

Apartament Lipowa będzie świetną bazą wypadową do zwiedzania Ojcowskiego Parku Narodowego. W obiekcie znajdziecie komfortowy pokój z dostępem do WiFi, wygodnym łóżkiem, TV i prywatną łazienką.

Dowiedzcie się więcej o tym hotelu

Karczma Maciejowka jest oryginalnym miejscem, w którym znajdziecie klimatycznie wykończone wnętrze. Będziecie również mogli skorzystać z ogrodu i przestrzeni do grillowania.

Dowiedzcie się więcej o tym hotelu

Dworek Magnat jest 3* hotelem usytuowanym w Modlnicy. Z obiektu możecie wybrać się do Krakowa, a także do Ojcowskiego Parku Narodowego.

Dowiedzcie się więcej o tym hotelu

Hotel Łokietek to 3* obiekt, który charakteryzuje się nowoczesnym wykończeniem i atrakcyjną lokalizacją. Dotychczasowi goście bardzo pozytywnie oceniają pobyt w tym miejscu.

Dowiedzcie się więcej o tym hotelu

Najdroższy będzie pobyt w 3* hotelu Margerita, który wyróżnia się bogatym wnętrzem i komfortowymi pokojami z prywatnymi łazienkami. W cenę zakwaterowania wliczono śniadania.

Dowiedzcie się więcej o tym hotelu

Przydatne informacje
Komentarze

na konto Fly4free.pl, aby dodać komentarz.

Nie ma jeszcze komentarzy, może coś napiszesz?


porównaj loty, hotele, lot+hotel
Nowa oferta: . Czytaj teraz »