Fly4free.pl

Zbiór niezwykłych noclegów w Polsce od 154 PLN. Pogłaskajcie alpaki, zanocujcie w zamku lub odwiedźcie Dziki Zachód

154 PLN
Foto: Advocator SY / Unsplash.com
Szukacie pomysłu na niezwykłe wakacje w kraju? Skorzystajcie z przygotowanego przeze mnie zestawienia i zatrzymajcie się w jednym z niecodziennych miejsc: w pełnej energii piramidzie, w hotelu z własnym browarem, a może w dawnej kopalni?

Wszystkie poniższe propozycje to świetnie oceniane propozycje rozsiane w różnych miejscach Polski. Każda z nich dostępna jest w okazyjnej cenie oraz atrakcyjnym terminie w wakacje lub latem. Od was tylko zależy, dokąd zdecydujecie się wybrać w następną podróż!

Hotel od 154 PLN

Alpaka-Ranczo AFF to rodzinne gospodarstwo agroturystyczne, które powstało przede wszystkim z pasji oraz miłości do wyjątkowo przyjaznych człowiekowi zwierząt – alpak. Na miejscu do waszej dyspozycji będzie duża, zielona przestrzeń, pokoje z prywatną łazienką oraz miejsce na grilla. Dodatkowo będziecie mieli unikatową szansę uczestniczyć w codziennym życiu tych sympatycznych zwierzaków.

Dowiedzcie się więcej o tym hotelu

Stara Kopalnia to niezwykłe miejsce: na terenie dawnej kopalni powstała zrewitalizowana, pełna energii nowoczesna przestrzeń oraz wyjątkowy obiekt turystyczny. Poza zakwaterowaniem w pokojach o standardzie hotelowym, będziecie mogli wybrać się do znajdującego się na miejscu Centrum Nauki i Sztuki lub do eleganckiego baru.

Dowiedzcie się więcej o tym hotelu

A może chcielibyście odwiedzić skrawek Skandynawii, wciąż będąc w Polsce? Norweska Dolina Luxury Resort to wyjątkowe miejsce w Szklarskiej Porębie, gdzie czekają na was stylowo urządzone skandynawskie wnętrza oraz mnóstwo atrakcji dla odwiedzających.

Dowiedzcie się więcej o tym hotelu

Pobyt w Zamku Czocha będzie prawdziwą podróżą w czasie. Ta XIII-wieczna warownia położona jest na szczycie wzgórza, z którego roztacza się wspaniały widok na jezioro Leśniańskie. W cenę zakwaterowania wliczono śniadanie.

Dowiedzcie się więcej o tym hotelu

Piramida Park Hotel & Wellness to hotel położony na obrzeżach Tychów, w pobliżu jeziora Paprocańskiego i lasów. Będzie on doskonałym miejscem na urlop, a do waszej dyspozycji będą komfortowo urządzone pokoje z łazienką, WiFi, klimatyzacją i lodówka, a także basen i centrum fitness. W cenie otrzymacie codzienne śniadania.

Dowiedzcie się więcej o tym hotelu

Glamping na dzikim zachodzie? To możliwe, jeżeli wybierzecie się do Western Camp Resort. Poza zakwaterowaniem w specjalnie zaaranżowanych wozach otrzymacie śniadania wliczone w cenę noclegów.

Dowiedzcie się więcej o tym hotelu

Wolelibyście wybrać się na Pomorze? Proponuję udać się do Gryfic, gdzie czeka świetny 3* Browar Folga. Designersko urządzone wnętrza, ozonowane i przystosowane do potrzeb osób z niepełnosprawnością pokoje oraz oczywiście własny browar – to będzie udany wypoczynek! W cenę zakwaterowania wliczono śniadanie.

Dowiedzcie się więcej o tym hotelu

Komentarze

na konto Fly4free.pl, aby dodać komentarz.
Avatar użytkownika
" alpaków"? xD 
Koller11, 25 lipca 2022, 11:48 | odpowiedz

porównaj loty, hotele, lot+hotel
Nowa oferta: . Czytaj teraz »