Fly4free.pl

Niezwykła przygoda dla prawdziwych podróżników! Loty do Arabii Saudyjskiej z Warszawy od 1003 PLN

1003 PLN
Zamów powiadomienia o takich ofertach
Foto: KhaledSaad001 / Shutterstock
Ta oferta jest już nieaktualna. Sprawdź nasze najnowsze propozycje:
Macie ochotę na nietypowy wyjazd? Jeśli lubicie mniej popularne kierunki, polecam wam wycieczkę do Arabii Saudyjskiej, która jest przepięknym i bardzo ciekawym krajem. Skorzystajcie z przygotowanego przeze mnie zestawienia biletów do Dżuddy lub Rijadu i odkryjcie ten region Azji!

Na Bliski Wschód udacie się między październikiem a lutym przyszłego roku. Dostępnych jest kilka terminów zarówno na loty do Dżuddy, jak i do Rijadu. Najtańsze bilety kupicie np. na podróż w dniach 12 -20 stycznia. W cenę wliczony jest również bagaż rejestrowany, więc nie musicie martwić się o pakowanie.

Termin podróży: październik – luty
Wyloty z: Warszawy
Linie lotnicze: Aegan Airlines
Bagaż: podręczny i rejestrowany

Hotel od 331 PLN/noc/2 osoby

5* Movenpick Hotel City Star Jeddah to świetnie oceniany obiekt, który zlokalizowany jest w centrum miasta. Na miejscu skorzystacie z siłowni, strefy spa i basenu.

Dowiedzcie się więcej o tym hotelu

Natomiast w Rijadzie wybrałem dla was zakwaterowanie w 3* hotelu Hayat Al Riyadh Washam. Obiekt mieści się w pobliżu najważniejszych atrakcji stolicy. W cenę wliczono śniadania.

Dowiedzcie się więcej o tym hotelu

Przydatne informacje
Misją Fly4free.pl jest przedstawienie Ci najlepszych ofert podróży. Zaplanujesz je samodzielnie korzystając z linków w tekstach. Niektóre z odsyłaczy prowadzą do naszych partnerów reklamowych. Ceny w ofertach są aktualne w chwili publikacji. Jeśli chcesz być na bieżąco informowany o najnowszych ofertach załóż konto Fly4free.pl i zamów powiadomienia.
Komentarze

na konto Fly4free.pl, aby dodać komentarz.

Nie ma jeszcze komentarzy, może coś napiszesz?


porównaj loty, hotele, lot+hotel
Nowa oferta: . Czytaj teraz »