Fly4free.pl

Narty we Włoszech za 805 PLN. W cenie loty do Bergamo z Krakowa, noclegi i auto

805 PLN
Oferta wyprzedana
narciarz
Foto: Eva Bocek : Shutterstock
Ta oferta jest już nieaktualna. Sprawdź nasze najnowsze propozycje:
Jesteście miłośnikami białego szaleństwa? W takim razie propozycja wycieczki do włoskiego Trydentu jest stworzona dla was! Polećcie do Bergamo, wypożyczcie samochód i oddajcie się beztroskiemu szusowaniu po stokach.

Do Włoch polecicie w terminie 20–24 stycznia z lotniska w Krakowie. Ferie zimowe w tym okresie mają mieszkańcy województw: kujawsko-pomorskiego, lubuskiego, małopolskiego, świętokrzyskiego i wielkopolskiego. Loty będą realizowane na pokładach samolotów linii Ryanair z wliczonym małym bagażem podręcznym.

Na lotnisku wypożyczcie samochód, który pomoże wam dostać się do Trydentu. Na miejscu zatrzymajcie się w apartamencie America Apartments.

Termin podróży20–24 stycznia
Linia lotnicza: Ryanair
Bagaż: podręczny
Zakwaterowanieapartament
Samochód: Fiat 500 lub podobny model

Za loty w dwie strony oraz noclegi w apartamencie i wynajem auta zapłacicie 805 PLN za osobę, przy 2 podróżnych śpiących w jednym pokoju.

Hotel 1299 PLN/pobyt/2 osoby

W Trydencie polecam wam noclegi w apartamencie America Apartments. To świetnie oceniany obiekt, który zlokalizowany jest w pobliżu ośrodków narciarskich. Na miejscu skorzystacie z bezpłatnego Wi-Fi.

Dowiedzcie się więcej o tym hotelu

Samochód 67 PLN/pobyt/2 osoby

Na lotnisku w Bergamo wynajmijcie samochód, który ułatwi wam podróżowanie po okolicy. Za wypożyczenie Fiata 500 lub podobnego modelu zapłacicie w sumie 67 PLN.

Jak zaplanować wyjazd?

Trydent to prawdziwy raj dla miłośników białego szaleństwa i jeden z najbardziej atrakcyjnych regionów do szusowania we Włoszech. Ośrodek Marilleva wraz z pobliską Folgaridą i Madonną di Campiglio to największy połączony region narciarski Val di Sole. Na miejscu znajdziecie ponad 120 km tras i 44 wyciągi.

Co ciekawe, dostępne są tam trasy zarówno dla doświadczonych narciarzy, jak i dla początkujących. Mniej doświadczeni mogą skorzystać z usług 6 szkół narciarskich, w tym 3 dla dzieci.

Ceny skipassów zaczynają się od 53 EUR za jeden dzień.

Foto: gorillaimages / Shutterstock
Foto: Artur-Didyk-Shutterstock
ośnieżone góry
Foto: Gianluca Piccin / Shutterstock
Przydatne informacje
Komentarze

na konto Fly4free.pl, aby dodać komentarz.
Uwaga na wypożyczalnie samochodów w tym czasie i w tym regionie. Domyślnie wszystkie auta są wypożyczane na oponach letnich, a zgodnie z przepisami (i zdrowym rozsądkiem) trzeba mieć zimowe lub chociaż łańcuchy, co znacznie podwyższa cenę.
miki_fly, 10 stycznia 2022, 10:54 | odpowiedz
Cenna wskazówka, dzięki :)
Szymon Kuś, 10 stycznia 2022, 11:51 | odpowiedz

porównaj loty, hotele, lot+hotel
Nowa oferta: . Czytaj teraz »