Fly4free.pl

„Największa modernizacja w historii lotnictwa”. Gigant szykuje zmiany!

Foto: American Airlines
American Airlines szykują się do wielkiego projektu udoskonalenia swojej floty i usług. Specjalnie zaprojektowana pościel, wi-fi na pokładzie i większe szafki na bagaże to tylko kilka z założeń remontu.

Jak zapowiedział przewoźnik będzie to „największa modernizacja w historii lotnictwa” i obejmie 550 samolotów linii. Wielkie zmiany zaczną się od unowocześnienia wnętrz. Będą nowe fotele, gniazdka, a nawet większe szafki na bagaże.

Fot. American Airlines

Choć American Airlines jedną z największych linii lotniczych świata, to jak słusznie zauważyli przedstawiciele przewoźnika, nie mogą osiąść na laurach, bo konkurencja nie śpi. Teraz zapewniają, że dzięki wielkiej modernizacji pasażerowie będą mogli się cieszyć większym komfortem podróży, dodatkową przestrzenią i nowym technologiom.

– Będą cieńsze, ale dużo bardziej wygodne siedzenia, satelitarny bezprzewodowy dostęp do internetu i światowej klasy system rozrywki pokładowej – powiedział Robert Isom, prezes linii lotniczej. – Nasza flota będzie coraz większa i lepsza – dodał.

Fot. American Airlines

Ten sam system ma również pozwolić na wysyłanie wiadomości tekstowych między pasażerami tego samego samolotu – niezależnie od klasy, w której siedzą i jak zapowiadają przedstawiciele linii, ta opcja będzie darmowa dla wszystkich.

Na lotach długodystansowych pasażerowie klasy pierwszej, biznes i premium będą otrzymywać poduszki, kołdry, piżamę i kapcie. Specjalnie w tym celu American Airlines nawiązała współpracę z firmą Casper – jedną największych marek sprzedających materace i inne akcesoria zapewniające spokojny sen.

Fot. American Airlines

I nie jest to tylko hasło reklamowe, bo jej inżynierowie przez wiele miesięcy analizowali temat podróży lotniczych, aby zaprojektować produkty najlepsze dla pasażerów. Remont floty ma kosztować miliardy USD.

Komentarze

na konto Fly4free.pl, aby dodać komentarz.
Dobrze, że idą w modernizację, ponieważ chcą być jeszcze bardziej nowocześni, i chcą dorównać np. Emirates.
szwagier22222, 6 lipca 2021, 16:14 | odpowiedz

porównaj loty, hotele, lot+hotel
Nowa oferta: . Czytaj teraz »