Fly4free.pl

Najdziwniejsze zjawiska świata. Nie uwierzysz, dopóki nie zobaczysz na własne oczy

Nasza planeta potrafi zaskoczyć. Zwłaszcza tajemniczymi fenomenami przyrodniczymi. Niektóre wydają się zupełnie nieprawdopodobne.

Wybraliśmy 20 zjawisk natury, które można zaobserwować podczas podróży po świecie. Czy mieliście okazję zobaczyć któryś z nich na żywo?

Komentarze

na konto Fly4free.pl, aby dodać komentarz.
Avatar użytkownika
Świetne zdjęcia, nawet darowałam sobie część opisów ;)
anulkax7, 4 marca 2015, 19:15 | odpowiedz
Eeee 20 klików - żal mi myszki.
Myszka miki, 4 marca 2015, 19:43 | odpowiedz
Trzeba być naprawdę bardzo naiwnym, by uwierzyć że te zjawiska występują niby z przyczyn naturalnych.. Ale cóż, ludzie się obudzą jak już będzie za późno.
Leszek, 4 marca 2015, 20:42 | odpowiedz
LeszekTrzeba być naprawdę bardzo naiwnym, by uwierzyć że te zjawiska występują niby z przyczyn naturalnych.. Ale cóż, ludzie się obudzą jak już będzie za późno.
Pszypadeg? Nie sondzem.
Youneverknow, 4 marca 2015, 21:48 | odpowiedz
Chmury mammatus? czy ktoś pamięta takie z geografii? oczywiście, że nie bo takich chmur nie było! Proponuję sięgnąć do Nikola Tesli i poczytać o jonizowaniu atmosfery żeby zrozumieć smugi chemiczne i dziwne naturalne zjawiska jakie nam tworzą szkoda że przez to chorujemy my i wszystko do okoła
kamil, 4 marca 2015, 22:30 | odpowiedz
kamilChmury mammatus? czy ktoś pamięta takie z geografii? oczywiście, że nie bo takich chmur nie było! Proponuję sięgnąć do Nikola Tesli i poczytać o jonizowaniu atmosfery żeby zrozumieć smugi chemiczne i dziwne naturalne zjawiska jakie nam tworzą szkoda że przez to chorujemy my i wszystko do okoła
A ja nie zachorowałem na nic kompletnie, nawet na grype, już od ok. 10 lat. Szkoda że na mnie nie działają te Wasze teorie spiskowe i ZUS płace nadaremno :((((
niezniszczalny, 4 marca 2015, 22:51 | odpowiedz
LeszekTrzeba być naprawdę bardzo naiwnym, by uwierzyć że te zjawiska występują niby z przyczyn naturalnych.. Ale cóż, ludzie się obudzą jak już będzie za późno.
Trzeba być naprawdę bardzo naiwnym, by uwierzyć że te zjawiska występują niby z przyczyn nadprzyrodzonych.. Ale cóż, ludzie lubią sobie śnić, fantazjować.
mnbvmnm, 5 marca 2015, 7:16 | odpowiedz
Ad: Słońce Poboczne. “Halo” dookoła Słońca widziałem co najmniej dwa razy: Pierwszy: wakacje nad Bałtykiem niedaleko Kołobrzegu – był chłodny, wietrzny, ale słoneczny dzien. “Halo” miało kształt wielkiego oka, ze Słońcem w miejscu źrenicy. W podobnych warunkach, ale tym razem zimą – chociaż dzień nie był bardzo mroźny, nieco poniżej zera. “Halo” było w postaci okrągłej tęczy otaczającej słońce, tylko tęcza była węższa i bardziej błyszcząca od “normalnej”, po deszczu. W obu przypadkach – wbrew temu, co napisaliście – Słońce było wysoko, czas pomiędzy 10:00 a 12:00. Pozdrawiam.
Ppp, 5 marca 2015, 9:34 | odpowiedz
PppAd: Słońce Poboczne.“Halo” dookoła Słońca widziałem co najmniej dwa razy:Pierwszy: wakacje nad Bałtykiem niedaleko Kołobrzegu – był chłodny, wietrzny, ale słoneczny dzien. “Halo” miało kształt wielkiego oka, ze Słońcem w miejscu źrenicy.W podobnych warunkach, ale tym razem zimą – chociaż dzień nie był bardzo mroźny, nieco poniżej zera. “Halo” było w postaci okrągłej tęczy otaczającej słońce, tylko tęcza była węższa i bardziej błyszcząca od “normalnej”, po deszczu.W obu przypadkach – wbrew temu, co napisaliście – Słońce było wysoko, czas pomiędzy 10:00 a 12:00.Pozdrawiam.
Zjawisko, które widziałeś, nie było słońcem pobocznym, lecz prawdopodobnie halo 22°, które można zaobserwować wysoko nad horyzontem: http://pl.wikipedia.org/wiki/Halo_22%C2%B0
Dorota Ludwicka, 5 marca 2015, 11:42 | odpowiedz

porównaj loty, hotele, lot+hotel
Nowa oferta: . Czytaj teraz »