Fly4free.pl

Zbiór noclegów na morsowanie nad jeziorami w Polsce od 104 PLN/pokój

Foto: Joakim Honkasalo / Unsplash
od
104 PLN
Kup i skorzystaj
0 zainteresowanych
Dostępne daty:
03.01.2022 - 28.02.2022
Lodowate kąpiele to nie tylko coraz bardziej modna rozrywka ostatnich lat, to także bardzo zdrowa aktywność – pod warunkiem, że wykonywana we właściwy sposób. Sezon na morsowanie w Polsce trwa najlepsze, a ja przygotowałem dla was zbiór noclegów w pobliżu atrakcyjnych miejsc na zimową kąpiel.

Wszystkie wybrane przeze mnie propozycje to bardzo dobrze oceniane hotele i pensjonaty, które znajdują się niedaleko jezior słynących jako świetne miejscówki do morsowania. Od was tylko zależy, czy chcielibyście wybrać się do dużego miasta, nad morze, a może na południe Polski?

Hotel

Chcielibyście pomorsować nad jeziorem Czerniakowskim? W Warszawie proponuję wam noclegi w a&o Warsaw Wola, gdzie czekają komfortowo urządzone pokoje wyposażone w prywatną łazienkę, telewizor LCD oraz dostęp do bezpłatnego WiFi.

Dowiedzcie się więcej o tym hotelu

Villa Złota Róża będzie świetnym wyborem dla osób, które chciałby połączyć wypoczynek nad jeziorem z wizytą nad morzem. Nie bez powodu Mielno nazywane jest stolicą morsowania w Polsce – przekonajcie się sami, dlaczego.

Dowiedzcie się więcej o tym hotelu

Popularnym miejscem na morsowanie w Łodzi są stawy na Arturówku w Lesie Łagiewnickim. Zatrzymajcie się w 3* Boutique Hotel’s III, by na własną rękę odkryć tamtejsze atrakcje.

Dowiedzcie się więcej o tym hotelu

W Krakowie morsujemy oczywiście na słynnych Bagrach! Natomiast pobyt w Q Hotel Plus będzie świetnym kompromisem pomiędzy komfortowym wypoczynkiem, a aktywnym zwiedzaniem dawnej stolicy Polski.

Dowiedzcie się więcej o tym hotelu

Wrocławskie Morsy udają się zazwyczaj na kąpielisko Morskie Oko na osiedlu Zacisze. Chcielibyście wziąć udział w takim wydarzeniu? Zatem zatrzymajcie się w 4* Park Hotel Diament.

Dowiedzcie się więcej o tym hotelu

W Poznaniu powinniście wybrać wyprawę nad sztuczny zbiornik wodny Rusałka. W okolicy działa profesjonalny klub morsowy, ja natomiast jako miejsce zakwaterowania polecam wam wybrać 3* hotel Lemon Plaza.

Dowiedzcie się więcej o tym hotelu

Zalew Zegrzyński to największy akwen wodny w promieniu 100 km od Warszawy – trudno się dziwić, że przyciąga on amatorów kąpieli zarówno latem, jak i zimą. W pobliskim Serocku rekomenduję wam zatrzymać się w 3* hotelu Złoty Lin.

Dowiedzcie się więcej o tym hotelu

Foto: booking.com
Foto: booking.com
Foto: booking.com

Co warto zobaczyć w czasie wycieczki?

Będąc w Warszawie warto odwiedzić jedno z nowych muzeów, by zmierzyć się z tragiczną, XX-wieczną historią miasta. Za wstęp do POLIN – Muzeum Historii Żydów Polskich zapłacicie 25 PLN, natomiast wizyta w Muzeum Powstania Warszawskiego kosztować was będzie 10 PLN. Gorąco polecam wam również spacer śladami dawnej, żydowskiej Warszawy – w okolicach Woli i ulicy Chłodnej oraz nieistniejącej obecnie ulicy Nalewki – niegdyś jednej z głównych arterii miasta.

W okolicy Mielna czeka na was szeroka, piaszczysta plaża, imponująca promenada, wiele restauracji, barów i klubów. Wybierzcie się również do Unieścia, skąd codziennie wypływają rybacy na połów w Bałtyku, nad jezioro Jamno, a także pobliskie, spokojniejsze Sarbinowo.


Zwiedzanie Krakowa zacznijcie od Rynku Głównego, zahaczcie o wzgórze wawelskie oraz przejdźcie się Plantami. Polecam wam dokładnie obejść okolice zabytkowego centrum, zatrzymując się przy Sukiennicach, zabytkowym gmachu Collegium Maius oraz kościele Pijarów.

Grzechem byłoby poprzestać tylko na tym: polecam odłożyć na bok mapę i spontanicznie odkrywać kręte uliczki Kazimierza, przejść Kładką Bernatką na położone po drugiej stronie Wisły Podgórze, a także odwiedzić błonia krakowskie, Salwator oraz jeden z kopców – na przykład najbardziej znany Kopiec Kościuszki.

Przydatne informacje
  • Standardowo doba hotelowa trwa od 15:00 do 11:00.
  • Do wielu miejsc możecie przyjechać z pupilem, warto jednak wcześniej skontaktować się z konkretnym obiektem w tej sprawie.
  • W pobliżu każdego hotelu znajdziecie miejsce parkingowe.
  • W czasie podróży możecie wykorzystać bon turystyczny.
  • Więcej propozycji tanich noclegów znajdziecie klikając w ten link.
Otrzymuj natychmiastowe powiadomienia o nowych ofertach
na telefonie, w przeglądarce i na maila
Komentarze

na konto Fly4free.pl, aby dodać komentarz.

Nie ma jeszcze komentarzy, może coś napiszesz?


porównaj loty, hotele, lot+hotel
Nowa oferta: . Czytaj teraz »