Fly4free.pl

Meksyk na 10-dniowe wczasy za 6789 PLN. Loty z Warszawy + 5* hotel z all inclusive

Zamów powiadomienia o takich ofertach
Foto: Frederick Millett / Shutterstock
od
6789 PLN
Kup i skorzystaj
0 zainteresowanych
Dostępne daty:
11.10.2022 - 21.10.2022
Ta oferta jest już nieaktualna. Sprawdź nasze najnowsze propozycje:
Marzy wam się prawdziwa egzotyka, ale nie czujecie się na siłach organizować całego wyjazdu samodzielnie? Ta oferta będzie dla was jak znalazł! Wybierzcie wygodną opcję wycieczki z biurem podróży, by tym razem skupić się jedynie na wypoczynku.

Do Meksyku udacie się już niedługo, bo w terminie 11 – 21 października. Czeka was bezpośredni lot z Warszawy do Cancun, realizowany na pokładzie Boeinga 787 „Dreamliner” należącego do PLL LOT.

Urlop spędzicie w bardzo dobrze ocenianym 5* hotelu BlueBay Grand Esmeralda. To świetnie oceniany kompleks wypoczynkowy, gdzie do waszej dyspozycji będzie m.in. imponujących rozmiarów basen pośród ogrodu palmowego. Hotel znajduje się tuż przy plaży, a poza komfortowym zakwaterowaniem, oferuje on również ciekawe animacje oraz zróżnicowaną ofertę wyżywienia w formule all inclusive.

Termin podróży: październik
Wylot z: Warszawy
Bagaż: podręczny i rejestrowany
Zakwaterowanie: 5* hotel
Wyżywienie: all inclusive
Ilość osób: 2

Foto: tui.pl

Atrakcje 425 PLN/osoba

W czasie wczasów wybierzcie się na niezwykłą wycieczkę do Tulum! Zobaczycie starożytne zabytki i piękne plaże. Na koniec będzie okazja na kąpiel w wyjątkowej studni krasowej – a to wszystko w czasie zwiedzania z przewodnikiem.

Zarezerwujcie atrakcję

Przydatne informacje
Misją Fly4free.pl jest przedstawienie Ci najlepszych ofert podróży. Zaplanujesz je samodzielnie korzystając z linków w tekstach. Niektóre z odsyłaczy prowadzą do naszych partnerów reklamowych. Ceny w ofertach są aktualne w chwili publikacji. Jeśli chcesz być na bieżąco informowany o najnowszych ofertach załóż konto Fly4free.pl i zamów powiadomienia.
Komentarze

na konto Fly4free.pl, aby dodać komentarz.

Nie ma jeszcze komentarzy, może coś napiszesz?


porównaj loty, hotele, lot+hotel
Nowa oferta: . Czytaj teraz »