Fly4free.pl

Marsylia okołoweekendowo za 634 PLN. Loty z Krakowa + noclegi w centrum miasta

634 PLN
Marsylia panorama
Zamów powiadomienia o takich ofertach
Foto: Antonio.li / Shutterstock
Ta oferta jest już nieaktualna. Sprawdź nasze najnowsze propozycje:
Macie ochotę na wycieczkę, która swoim terminem obejmuje dni wolne od pracy? W takim razie wybierzcie się na południe Francji. Marsylia to niesamowite miasto, w którym znajdziecie wiele atrakcji. Zobaczcie m.in. Stary Port, fort św. Jana oraz wzgórze La Garde z bazyliką.

Do Francji udacie się w terminie 3 – 6 grudnia z lotniska w Krakowie. W obie strony polecicie na pokładach samolotów linii Ryanair z wliczonym bagażem podręcznym.

W Marsylii będziecie zakwaterowani w bardzo dobrze ocenianym hotelu Meininger, który został zlokalizowany w centrum miasta. Na miejscu skorzystacie z komfortowych pokoi i dostępu do WiFi.

Termin podróży: grudzień
Linia lotnicza: Ryanair
Bagaż: podręczny
Zakwaterowanie: hotel

Za loty w dwie strony oraz zakwaterowanie zapłacicie 634 PLN za osobę, przy 2 podróżnych śpiących w jednym pokoju.

Podróż 361 PLN/2 osoby

Kraków – Marsylia – Kraków »

Hotel 906 PLN/2 osoby/pobyt

W Marsylii proponuję wam noclegi w hotelu Meininger, który zlokalizowany jest niedaleko słynnego portu. Dostępny dla was będzie pokój z prywatną łazienką, TV oraz WiFi.

Dowiedzcie się więcej o tym hotelu

Samochód 712 PLN/pobyt

Planujecie zobaczyć coś więcej niż Marsylię? W taki razie zachęcam was do wypożyczenia samochodu zaraz po przylocie do Francji.

Przydatne informacje
Misją Fly4free.pl jest przedstawienie Ci najlepszych ofert podróży. Zaplanujesz je samodzielnie korzystając z linków w tekstach. Niektóre z odsyłaczy prowadzą do naszych partnerów reklamowych. Ceny w ofertach są aktualne w chwili publikacji. Jeśli chcesz być na bieżąco informowany o najnowszych ofertach załóż konto Fly4free.pl i zamów powiadomienia.
Komentarze

na konto Fly4free.pl, aby dodać komentarz.

Nie ma jeszcze komentarzy, może coś napiszesz?


porównaj loty, hotele, lot+hotel
Nowa oferta: . Czytaj teraz »