Fly4free.pl

Malta z weekendem za 361 PLN. Loty (sobota-wtorek) z Wrocławia i noclegi w hotelu

361 PLN
Oferta wyprzedana
Zamów powiadomienia o takich ofertach
Foto: Karina Movsesyan / Shutterstock
Ta oferta jest już nieaktualna. Sprawdź nasze najnowsze propozycje:
Zamiast mroźnej zimy postaw na słoneczny urlop na wspaniałej Malcie. Skorzystaj z bardzo dobrej ceny biletów i zakwaterowania poza sezonem. Za nieco ponad 350 PLN naładujesz swoje akumulatory i zobaczysz najważniejsze atrakcje wyspy.

Na Maltę podróżować będziesz w terminie 7-10 stycznia (sobota-wtorek) z lotniska we Wrocławiu. W obie strony polecisz na pokładach samolotów linii Ryanair z wliczonym małym bagażem podręcznym.

Na wyspie zatrzymasz się w bardzo dobrym 3* hotelu Mayflower, który znajduje się w miejscowości Saint Paul’s Bay. Z lotniska w okolice miejsca noclegowego dojedziesz autobusem lub wypożyczonym samochodem – szczegóły poniżej.

Termin podróży: styczeń
Linia lotnicza: Ryanair
Bagaż: podręczny
Zakwaterowanie: 3* hotel

Za pakiet lotów oraz noclegów w zapłacisz 361 PLN za osobę, pod warunkiem że będziesz podróżować w parze i zatrzymacie się w tym samym pokoju.

Podróż 454 PLN/2 osoby

Wrocław – Malta – Wrocław >>

Hotel 267 PLN/2 osoby/3 noc

Na Malcie wybierz 3* hotel Mayflower. Z obiektu rozpościerają się malownicze widoki na okolicę. Twój pokój wyposażony będzie w komfortowe łóżko, TV i balkon.

Dowiedz się więcej o tym hotelu

Samochód 72 PLN/3 dni

W trakcie wyjazdu chcesz także coś zobaczyć? W takim razie wypożycz samochód zaraz po przylocie na wyspę i ruszaj przed siebie.

Przydatne informacje
Misją Fly4free.pl jest przedstawienie Ci najlepszych ofert podróży. Zaplanujesz je samodzielnie korzystając z linków w tekstach. Niektóre z odsyłaczy prowadzą do naszych partnerów reklamowych. Ceny w ofertach są aktualne w chwili publikacji. Jeśli chcesz być na bieżąco informowany o najnowszych ofertach załóż konto Fly4free.pl i zamów powiadomienia.
Komentarze

na konto Fly4free.pl, aby dodać komentarz.

Nie ma jeszcze komentarzy, może coś napiszesz?


porównaj loty, hotele, lot+hotel
Nowa oferta: . Czytaj teraz »