Fly4free.pl

Super! Majówka w USA od 1287 PLN. Przeloty do Chicago z Warszawy – kilka terminów

1287 PLN
Foto: Gautam Krishnan / Unsplash.com
Ta oferta jest już nieaktualna. Sprawdź nasze najnowsze propozycje:
Nie dość, że tanio to jeszcze w rewelacyjnym terminie, obejmującym długi weekend majowy! Nie przegapcie takiej okazji i już dziś zaplanujcie swoją podróż za wielką wodę. Pamiątkowe zdjęcie z symbolem Chicago – Cloud Gate, wizyta na szklanym balkonie w Willis Tower, który zawieszony jest 103 piętrze oraz spacery i eksploracja niesamowitego downtown.

Do Stanów Zjednoczonych wybrać się będziecie mogli na przełomie kwietnia i maja. Dostępnych jest kilkanaście terminów obejmujących popularną majówkę – cześć z nich znajdziecie wypisanych poniżej. Podróż rozpoczniecie i zakończycie na warszawskim lotnisku im. Chopina.

W obie strony polecicie  na pokładach samolotów linii Scandinavian Airlines System z przesiadkami w Kopenhadze lub Sztokholmie. W razie jakichkolwiek opóźnień otrzymacie nowy bilet na dalszą podróż. Bez dodatkowych kosztów zabrać ze sobą będziecie mogli bagaż podręczny oraz przedmiot osobisty (mały plecak lub damską torebkę).

Termin podróży: kwiecień – maj
Linia lotnicza: Scandinavian Airlines System
Bagaż: podręczny i przedmiot osobisty

Hotel 488 PLN/2 osoby/noc

W Chicago proponuję wam noclegi w 4* hotelu Millennium Knickerbocker, który znajduje się w odległości 600 metrów od plaży Oak. W każdym pokoju na wyposażeniu znajduje się klimatyzacja, telewizor LCD, minibar, kuchenka mikrofalowa oraz zestaw do parzenia kawy i herbaty. W łazience jest wanna i prysznic.

Dowiedzcie się więcej o tym hotelu

Majówka w USA

Chicago możecie potraktować jako wrota do dalszego zwiedzania Stanów Zjednoczonych. Jednak przed wyruszeniem w inne części kraju oddajcie się małej eksploracji Wietrznego Miasta. Co należy zobaczyć? Zacznijcie od wizyty pod miejskim symbolem, czyli Cloud Gate, przespacerujcie się wzdłuż rzeki Chicago oraz udajcie się na taras widokowy w Willis Tower. Czy to wszystko? Oczywiście, że nie – jeżeli w dalszym ciągu wam mało to ruszcie szlakiem chicagowskiej listy „must see”.

Chcielibyście zobaczyć inne części Stanów? Z Chicago możecie wybrać się do Las Vegas za jedyne 263 PLN (w dwie strony), do Miami udacie się za bardzo dobre 200 PLN (w dwie strony), natomiast bilety do Miasta Aniołów – Los Angeles kosztować was będą 299 PLN (w obie strony).

Foto: Richard Tao / Unsplash.com
Foto: Ramapasha Laksono / Unsplash.com
chicago nocą
Foto: Nejdet Duzen / Shutterstock
Przydatne informacje
Komentarze

na konto Fly4free.pl, aby dodać komentarz.

Nie ma jeszcze komentarzy, może coś napiszesz?


porównaj loty, hotele, lot+hotel
Nowa oferta: . Czytaj teraz »