Fly4free.pl

Majówka w stanie Waszyngton za 2670 PLN. Loty do Seattle z Berlina + auto na 13 dni

2670 PLN
Oferta nieaktualna
Zamów powiadomienia o takich ofertach
Foto: Feng Cheng / Shutterstock
Ta oferta jest już nieaktualna. Sprawdź nasze najnowsze propozycje:
Lubisz planować swoje wyjazdy z wyprzedzeniem? Wybierz się do malowniczego stanu Waszyngton w trakcie trwania długiego weekendu majowego i odkryj na własną rękę liczne parki narodowe, na przykład: Olympic, Północnych Gór Kaskadowych i Mount Rainier.

Do Seattle polecisz w terminie 24 kwietnia – 7 maja. Wycieczkę do USA rozpoczniesz i zakończysz w międzynarodowym porcie lotniczym Berlin-Brandenburg. Skorzystasz z usług linii lotniczej British Airways, a po drodze czekać cię będą wygodne przesiadki na lotnisku w Londynie. Bez dodatkowych kosztów do Stanów Zjednoczonych zabrać ze sobą będziesz mógł bagaż podręczny oraz przedmiot osobisty (mały plecak lub damską torebkę).

Zaraz po wylądowaniu wypożycz samochód. Dzięki niemu łatwo dostaniesz się w okolice wszystkich atrakcji stanu Waszyngton!

Termin podróżymajówka
Linia lotnicza: British Airways
Bagaż: podręczny i przedmiot osobisty
Samochód: pełny bak

Za loty oraz wypożyczenie auta na czas wycieczki zapłacisz 2670 PLN za osobę, przy 2 podróżnych poruszających się razem.

Hotel od 725 PLN/noc/2 osoby

W Seattle wybrałem dla ciebie zakwaterowanie w 3* hotelu znanej sieci Four Points by Sheraton. Obiekt zlokalizowany jest w centrum miasta.

Dowiedz się więcej o tym hotelu

Wybierasz się do Parku Narodowego Mount Rainier? Idealną bazą wypadową będzie domek Ashford. Na miejscu znajdziesz komfortowo urządzone pokoje, kuchnię i prywatną łazienkę.

Dowiedz się więcej o tym hotelu

Natomiast w Parku Narodowym Olympic rekomenduję noclegi w hotelu Quality Inn & Suites. Dotychczasowi goście rewelacyjnie oceniają pobyt w tym miejscu. W cenę wliczono śniadania.

Dowiedz się więcej o tym hotelu

Samochód 1702 PLN/2 osoby/13 dni

W okolicy Seattle znajdują się naprawdę piękne parki narodowe. Aby móc delektować się zapierającymi dech w piersiach widokami, będzie ci potrzebny samochód. Dlatego zachęcam cię do wypożyczenia auta zaraz po przylocie do USA.

Przydatne informacje
Misją Fly4free.pl jest przedstawienie Ci najlepszych ofert podróży. Zaplanujesz je samodzielnie korzystając z linków w tekstach. Niektóre z odsyłaczy prowadzą do naszych partnerów reklamowych. Ceny w ofertach są aktualne w chwili publikacji. Jeśli chcesz być na bieżąco informowany o najnowszych ofertach załóż konto Fly4free.pl i zamów powiadomienia.
Komentarze

na konto Fly4free.pl, aby dodać komentarz.

Nie ma jeszcze komentarzy, może coś napiszesz?


porównaj loty, hotele, lot+hotel
Nowa oferta: . Czytaj teraz »