Fly4free.pl

Majówka w Pekinie od 1677 PLN. Loty z 2 miast i wycieczka na Wielki Mur Chiński w cenie!

1677 PLN
Wielki Mur Chiński
Zamów powiadomienia o takich ofertach
Foto: zhu difeng / Shutterstock
Ta oferta jest już nieaktualna. Sprawdź nasze najnowsze propozycje:

Chcecie zobaczyć jak wyglądają Chiny „od środka”? Skorzystajcie z mojej propozycji tanich lotów oraz niezapomnianej wycieczki na Wielki Mur Chiński. Odkryjcie uroki Pekinu, sekrety Zakazanego Miasta i… spróbujcie skorpiona na targu Wangfujing.

W podróż do stolicy Państwa Środka udacie się czasie przyszłorocznej majówki (29 kwietnia-6 maja). Polecicie na pokładach samolotów linii Finnair. Po drodze czekają was krótkie przesiadki w Helsinkach.

Dużym atutem oferty jest wliczony bagaż rejestrowany – dzięki niemu będziecie mogli przywieźć ze sobą wiele pamiątek z Chin. Oczywiście będziecie mogli dodatkowo zabrać ze sobą (na pokład samolotu) bagaż podręczny.

A może urozmaicicie sobie pobyt w Pekinie, wybierając się na Wielki Mur Chiński? Postanowiłem nieco ułatwić wam zadanie, przedstawiając ofertę wycieczki na ten niezwykły obiekt. W cenę wliczone będziecie mieli przejazdy, bilety wstępu. Szczegóły znajdziecie w dalszej części artykułu.

Termin podróży: majówka 2020
Wylot z: Warszawy i Gdańska
Linie lotnicze: Finnair
Bagaż: podręczny i rejestrowany

Hotelod 277 PLN/noc/2 osoby

Jako zakwaterowanie proponuję wam pobyt w 4* hotelu Bejing Guangxi. Zlokalizowany jest w centrum miasta, a w przypadku Pekinu to spory atut, który znacznie ułatwi zwiedzanie miasta.

Dowiedzcie się więcej o tym hotelu

Co trzeba zobaczyć w Pekinie?

Stolica Państwa środka to raj dla miłośników architektury. Pałac letni, Świątynia Niebios czy Zakazane Miasto – to pozycje obowiązkowe. Na każde z tych miejsc zarezerwujcie jeden dzień, bo naprawdę jest co zwiedzać. Przejdźcie się po Tiananmen – największym placu świata. To jedno z najbardziej rozpoznawalnych miejsc Pekinu, a jednocześnie centralny punkt miasta, gdzie rozgrywały się najważniejsze wydarzenia polityczne Chin.

Pekin określiłbym jako kulinarną stolicę świata. Spróbujecie tam potraw, które trudno sobie wyobrazić. Szczególnie polecam chiński „street food”, który osobiście bardzo lubię. Dania na nocnych targach i w ulicznych budkach mają swój niepowtarzalny aromat i „styl”, którego próżno szukać nawet w najbardziej wykwintnych restauracjach.

Jak dotrzeć na Wielki Mur Chiński?

Będąc w okolicach Pekinu, nie możecie ominąć jednej z największych atrakcji, czyli Wielkiego Muru Chińskiego. W związku z tym przygotowałem propozycję całodniowej wycieczki. Co wchodzi w jej skład? Przejazd autobusem w dwie strony, bilet wstępu oraz wjazd kolejką linową. Oczywiście, możecie zorganizować taki wyjazd na własną rękę (jak ja) – ale napiszę szczerze: gdybym podczas mojego pobytu w Chinach znalazł taką ofertę, z pewnością nie wybrałbym poprzedniej formy.

Ważne!
Z wycieczki możecie zrezygnować nawet 1 dzień przed jej rozpoczęciem. Otrzymacie wtedy pełny zwrot kosztów.

Pekin Świątynia Nieba
Foto: Prasit Rodphan / Shutterstock
Pekin Zakazane Miasto
Foto: superjoseph / Shutterstock
Przydatne informacje
  • Pamiętajcie, że wybierając się do Chin będziecie potrzebowali wizy! Wszelkich informacji na ten temat szukajcie w tym artykule.

  • Waszym portem docelowym będzie lotnisko Daxing. To jeden z największych i najbardziej nowoczesnych obiektów tego typu na świecie.

  • Metro w Pekinie jest świetnie zorganizowane. Zdecydowanie proponuję korzystać własnie z tej formy poruszania się po mieście. Przejazdy kosztują dosłownie grosze! Najtańsze bilety kosztują już od 3 CNY (ok. 1,6 PLN).

  • Jak zwiedzić Pekin? Zobaczcie relację i poradnik z podróży naszego czytelnika.

  • W trakcie urlopu warto płacić wielowalutową kartą Revolut, aby nie stracić na przewalutowaniach.

  • Jeżeli w ciągu ostatnich trzech lat wasz lot był opóźniony lub odwołany, ubiegajcie się o odszkodowanie 250-600 EUR za pomocą AirHelp.

  • Wynajmijcie XOXO WiFi aby cieszyć się tanim i bezpiecznym Internetem w czasie podróży. Bez roamingu, zawsze z najlepszym zasięgiem!

Misją Fly4free.pl jest przedstawienie Ci najlepszych ofert podróży. Zaplanujesz je samodzielnie korzystając z linków w tekstach. Niektóre z odsyłaczy prowadzą do naszych partnerów reklamowych. Ceny w ofertach są aktualne w chwili publikacji. Jeśli chcesz być na bieżąco informowany o najnowszych ofertach załóż konto Fly4free.pl i zamów powiadomienia.
Komentarze

na konto Fly4free.pl, aby dodać komentarz.

Nie ma jeszcze komentarzy, może coś napiszesz?


porównaj loty, hotele, lot+hotel
Nowa oferta: . Czytaj teraz »