Fly4free.pl

Majówka na Wyspach Książęcych za 923 PLN. Bezpośrednio PLL LOT z Warszawy i noclegi

923 PLN
stambuł
Zamów powiadomienia o takich ofertach
Foto: Repina Valeriya / Shutterstock
Ta oferta jest już nieaktualna. Sprawdź nasze najnowsze propozycje:
Jeśli nie macie jeszcze pomysłów na tegoroczną majówkę, przychodzę do was ze świetną propozycją. Wybierzcie się do Turcji i doświadczcie wyjątkowej kultury i zobaczcie wspaniałe zabytki. To będzie niezapomniany wyjazd, ponieważ zatrzymacie się na cudownych Wyspach Książęcych.

Do Stambułu udacie się w terminie 28 kwietnia – 5 maja. Czekają was loty z lotniska im. Fryderyka Chopina w Warszawie, realizowane na pokładzie samolotów PLL LOT.

Na miejscu proponuję wam noclegi na Wyspach Książęcych w 3* hotelu Mimoza Butik Otel Buyukada. Będziecie tam mogli skorzystać z darmowego Wi-Fi oraz otrzymacie bezpłatne śniadania.

Na wyspę Buyukada dostaniecie się promem, który odpływa z jednego ze stambulskich portów: Kabataş, Eminönü, Kadiköy oraz Bostanci. Cena biletu w jedną stronę wynosi maksymalnie 10 TL (około 3 PLN).

Termin podróży28 kwietnia – 5 maja
Linie lotnicze: PLL LOT
Bagaż: podręczny
Zakwaterowanie3* hotel

Za loty w dwie strony oraz noclegi w 3* hotelu zapłacicie 923 PLN za osobę, przy dwóch podróżnych śpiących w jednym pokoju.

Hotel 896 PLN/tydzień/2 osoby

Na Wyspach Książęcych polecam wam noclegi w 3* hotelu Mimoza Butik Otel Buyukada. To bardzo dobrze oceniany obiekt, w którym znajdziecie pokoje z prywatnymi łazienkami i dostępem do Wi-Fi. W cenę wliczono również pyszne śniadania.

Dowiedzcie się więcej o tym hotelu

Jak zaplanować wycieczkę do Turcji?

Stambuł to wyjątkowe miasto, w którym znajdziecie mnóstwo ciekawych zabytków, orientalny klimat i przepyszną kuchnię. Mieści się tam czwarta pod względem wymiarów budowla świata, czyli Hagia Sophia. Interesująca może okazać się wizyta w Błękitnym Meczecie i meczecie Sulejmana. Chcecie zobaczyć zapierające dech w piersiach widoki? W takim razie wybierzcie się na wieżę Galata.

Natomiast Büyükada to największa z Wysp Książęcych, które zlokalizowane są w pobliżu Stambułu. Co ciekawe, obowiązuje tam całkowity zakaz ruchu pojazdów mechanicznych, a do dyspozycji przyjezdnych są dorożki konne oraz rowery. Na miejscu warto zobaczyć katedrę św. Dymitra, cerkiew Zaśnięcia Matki Bożej oraz Monaster św. Jerzego.

Stambuł panorama miasta
Foto: Seqoya / Shutterstock
Stambuł widok meczetu
Foto: Luciano Mortula / Shutterstock
Stambul Wyspy Książęce
Foto: Mert Kahveci / Unsplash
Przydatne informacje
 • Turcja zniosła obowiązkowe testy na COVID-19 dla części turystów z Polski!
 • Więcej na temat aktualnych obostrzeń w Turcji przeczytacie tutaj.
 • Macie problem z pakowaniem? Z tym poradnikiem nauczycie się, jak efektywnie spakować się w bagaż podręczny.
 • Sprawdźcie, jak dojechać z lotniska do centrum miasta.
 • Stambuł gdzie jeść, aby nie zbankrutować.
 • Zobaczcie, ile trzeba zapłacić za poruszanie się komunikacją miejską w Stambule.
 • Sprawdźcie dokąd zaszczepieni i ozdrowieńcy mogą podróżować bez obostrzeń? Mamy listę krajów!
 • Od 15 grudnia wszyscy podróżni wracający do Polski z krajów spoza UE, strefy Schengen oraz jeszcze kilku innych państw muszą przedstawić negatywny wynik testu na koronawirusa. Sprawdźcie szczegóły tutaj >>
 • Szukacie dobrego ubezpieczenia turystycznego? Porównajcie ceny w Rankomat i kupcie online.
 • Jeżeli w ciągu ostatnich trzech lat wasz lot był opóźniony lub odwołany, ubiegajcie się o odszkodowanie 250-600 EUR za pomocą AirHelp.
 • Rozważacie inny kierunek podróży? Sprawdźcie w naszej wyszukiwarce obostrzeń dokąd i na jakich zasadach możecie jechać.
Misją Fly4free.pl jest przedstawienie Ci najlepszych ofert podróży. Zaplanujesz je samodzielnie korzystając z linków w tekstach. Niektóre z odsyłaczy prowadzą do naszych partnerów reklamowych. Ceny w ofertach są aktualne w chwili publikacji. Jeśli chcesz być na bieżąco informowany o najnowszych ofertach załóż konto Fly4free.pl i zamów powiadomienia.
Komentarze

na konto Fly4free.pl, aby dodać komentarz.

Nie ma jeszcze komentarzy, może coś napiszesz?


porównaj loty, hotele, lot+hotel
Nowa oferta: . Czytaj teraz »