Fly4free.pl

Majówka na Seszelach za 3744 PLN. Loty 5* Qatar Airways + noclegi w willi przy plaży

3744 PLN
Foto: Jenny Sturm / Shutterstock
Ta oferta jest już nieaktualna. Sprawdź nasze najnowsze propozycje:
Wciąż nie macie jeszcze planów na majówkę? To świetnie się składa, ponieważ egzotyczna propozycja ciągle jest aktualna. Jeśli chcielibyście odpocząć na rajskich plażach w towarzystwie zapierających dech w piersiach widoków, wybierzcie się na zjawiskowe Seszele.

Do Afryki polecicie w dogodnym terminie obejmującym majówkę: 27(28) kwietnia – 5(6)maja. Wasza podróż rozpocznie się na lotnisku im. Fryderyka Chopina w Warszawie, a loty będą realizowane na pokładach samolotów 5* linii Qatar Airways (wg Skytrax to najlepszy przewoźnik lotniczy świata). Po drodze czekają was bezpieczne przesiadki w Dosze.

Na miejscu zatrzymacie się w 3* willi Chez Batista, która położona jest bezpośrednio przy plaży. Dotychczasowi goście bardzo pozytywnie oceniają pobyt w tym miejscu. Ponadto będziecie mogli skorzystać z basenu i darmowego Wi-Fi.

Termin podróży27(28) kwietnia – 5(6)maja
Linia lotnicza: 5* Qatar Airways
Bagaż: rejestrowany do 23 kg i podręczny do 7 kg
Zakwaterowanie3* willa

Za loty w dwie strony oraz noclegi w 3* willi zapłacicie 3744 PLN za osobę, przy 2 podróżnych śpiących w jednym pokoju.

Hotel 2225 PLN/tydzień/2 osoby

Na Seszelach zatrzymajcie się w 3* willi Chez Batista, która zlokalizowana jest bezpośrednio przy plaży. To bardzo dobrze oceniany obiekt, w którym znajdziecie pokoje z prywatnymi łazienkami i dużym tarasem, z którego rozpościera się piękny widok na ocean. Do tego będziecie mogli skorzystać z basenu i bezpłatnego Wi-Fi.

Dowiedzcie się więcej o tym hotelu

Jak zaplanować majówkę w Afryce?

Seszele to wyspa położona pośrodku Oceanu Indyjskiego. Lokalizacja blisko równika sprawia, że przez cały rok utrzymują się tam stałe, wysokie temperatury – na przełomie kwietnia i maja możecie liczyć na dużo słońca i nawet 30 stopni Celsjusza.

Na wyspie Mahe musicie odpocząć na rajskich plażach. Do najciekawszych należą: Grande Anse, Port Glaud, Anse Soleil oraz Anse Intendance. Na szczególną uwagę zasługuje słynna Anse Source d’Argent, która znajduje się na pobliskiej La Digue. To jedna z najpiękniejszych plaż na całym świecie. Miłośnicy nurkowania powinni udać się w okolice La Batie lub Anse Takamaka Chez Batista.

Chcielibyście nieco pozwiedzać? W takim razie odwiedźcie jedną z dawnych plantacji cynamonu, tradycyjnych destylarni rumu lub odkryjcie Victorię – stolicę wyspy, gdzie będziecie mogli zobaczyć założony ponad 100 lat temu ogród botaniczny z wieloma ciekawymi okazami flory.

Foto: icemanphotos / Shutterstock
seszele
Foto: haveseen : Shutterstock
seszele z lotu ptaka
Foto: Matveev Aleksandr : Shutterstock
Przydatne informacje
  • Na moment pisania artykułu potrzebujecie testu PCR z negatywnym wynikiem, wykonanego nie wcześniej niż 72h przed podróżą.
  • Od 15 grudnia wszyscy podróżni wracający do Polski z krajów spoza UE, strefy Schengen oraz jeszcze kilku innych państw muszą przedstawić negatywny wynik testu na koronawirusa. Sprawdźcie szczegóły tutaj >>
  • Zapoznajcie się z relacją z podróży na Seszele autorstwa naszego czytelnika.
  • Szukacie dobrego ubezpieczenia turystycznego? Porównajcie ceny w Rankomat i kupcie online.
  • Jeżeli w ciągu ostatnich trzech lat wasz lot był opóźniony lub odwołany, ubiegajcie się o odszkodowanie 250-600 EUR za pomocą AirHelp.
  • Rozważacie inny kierunek podróży? Sprawdźcie w naszej wyszukiwarce obostrzeń dokąd i na jakich zasadach możecie jechać.
Komentarze

na konto Fly4free.pl, aby dodać komentarz.

Nie ma jeszcze komentarzy, może coś napiszesz?


porównaj loty, hotele, lot+hotel
Nowa oferta: . Czytaj teraz »