Fly4free.pl

Wczasy w Turcji: tydzień w 4* hotelu z all inclusive od 2599 PLN. Wyloty z 2 miast

Zamów powiadomienia o takich ofertach
Foto: eximtours.pl
od
2599 PLN
Kup i skorzystaj
0 zainteresowanych
Dostępne daty:
17.05.2023 - 24.05.2023
Tegorocznej wiosny postaw na beztroski wypoczynek nad Morzem Śródziemnym. Wybierz się do Turcji, by zrelaksować się w 4* hotelu z formułą all inclusive. Organizacją całego wyjazdu zajmie się biuro podróży Exim Tours.

Urlop w Turcji zaplanowany został w terminie 17-24 maja. Czeka cię bezpośredni lot z Warszawy lub Katowic do Antalyi z wliczonym bagażem rejestrowanym (nadawanym do luku). W cenę wliczono również podstawowe ubezpieczenie.

Spędzisz tydzień w 4* hotelu Bieno Venus. Obiekt zlokalizowany jest w miejscowości Side około 350 metrów od plaży. Na miejscu znajdziesz taras słoneczny, basen, strefę relaksu i bogate zaplecze sportowe. Do twojej dyspozycji zostanie oddany pokój z TV, klimatyzacją i prywatną łazienką. W cenę wliczono wyżywienie w formule all inclusive.

Termin podróży: maj
Wylot z: Warszawy i Katowic
Biuro podróży: Exim Tours
Bagaż: podręczny i rejestrowany
Zakwaterowanie: 4* hotel
Wyżywienie: all inclusive
Ilość osób: 2

Foto: eximtours.pl
Przydatne informacje
Misją Fly4free.pl jest przedstawienie Ci najlepszych ofert podróży. Zaplanujesz je samodzielnie korzystając z linków w tekstach. Niektóre z odsyłaczy prowadzą do naszych partnerów reklamowych. Ceny w ofertach są aktualne w chwili publikacji. Jeśli chcesz być na bieżąco informowany o najnowszych ofertach załóż konto Fly4free.pl i zamów powiadomienia.
Komentarze

na konto Fly4free.pl, aby dodać komentarz.

Nie ma jeszcze komentarzy, może coś napiszesz?


porównaj loty, hotele, lot+hotel
Nowa oferta: . Czytaj teraz »