Fly4free.pl

W stronę słońca! Wycieczka na Majorkę za 472 PLN. Loty z Berlina + 3* hotel

472 PLN
Foto: Balate Dorin / Shutterstock
Ta oferta jest już nieaktualna. Sprawdź nasze najnowsze propozycje:
Spragnieni ładnej pogody? Już teraz zaplanujcie swoją podróż na Baleary, a dokładniej – na Majorkę. Pyszna lokalna kuchnia, piękne zabytki i malownicze widoki – tego spodziewajcie się na miejscu. A jakby połączyć tę wycieczkę w dwupak i pozwiedzać jeszcze Berlin przed odlotem 😊?

Na urlop wybierzecie się w terminie: 7 – 10 lutego. Wyjazd rozpoczniecie i zakończycie na lotnisku w Berlinie, a na Majorkę udacie się na pokładzie samolotu linii lotniczej Ryanair. Bez dodatkowych kosztów zabierzecie ze sobą bagaż podręczny, dlatego przeczytajcie nasz poradnik, jak się spakować.

Tym razem zatrzymajcie się w cieszącym się dobrymi opiniami 3* hotelu Balear w stolicy wyspy. Obiekt położony jest bardzo blisko plaży, a w najprostszy sposób dostaniecie się do niego autobusem, którego rozkład możecie śledzić tutaj lub wypożyczonym autem.

Termin podróży: 7 – 10 lutego
Linia lotnicza: Ryanair
Bagaż: podręczny
Zakwaterowanie: 3* hotel

Za loty w dwie strony i zakwaterowanie na 3 noce zapłacicie 472 PLN za osobę, przy 2 podróżnych śpiących w jednym pokoju.

Hotel 689 PLN/2 osoby/3 noce

Na Majorce zatrzymajcie się w 3* hotelu Balear, który znajduje się niedaleko lotniska i bardzo blisko plaży. Dla gości udostępniono komfortowe pokoje wyposażone w klimatyzację, prywatne łazienki oraz Wi-Fi. Co więcej, w cenę pobytu wliczono smaczne śniadania.

Dowiedzcie się więcej o tym hotelu

Samochód 93 PLN/2 osoby/3 dni

Zwiedzanie Majorki ułatwi wam wypożyczony samochód. To najwygodniejszy sposób, aby dotrzeć do najgłębszych zakamarków wyspy. W przypadku tej podróży polecam wam samochód marki Mini (model car lub inne auto zbliżonej klasy).

Co zobaczyć podczas wycieczki?

Ach, Majorka! No bo kto o niej nie marzy? Jest to największa wyspa spośród Balearów oraz 7. co do wielkości na Morzu Śródziemnym. Spośród innych wyspy wyróżnia się swoją różnorodną roślinnością, przepięknymi plażami oraz świetnymi trasami trekkingowymi. To idealny kierunek podróży zarówno dla tych, którzy pragną zaznać chwili odpoczynku, ale również dla osób lubiących aktywnie spędzać czas.

Liczycie na piękne widoki? Podczas swojego pobytu zaplanujcie wycieczkę do północno-wschodniej części wybrzeża, gdzie znajdziecie najładniejsze krajobrazy. Szczególną uwagę zwróćcie na plażę Alcudia oraz zatoczki: Bóquer, Na Clara, Torta i Sa Mesquida.

Foto: Vulcano / yayimages.com
Foto: Rainman / yayimages.com
Foto: lunamarina / Shutterstock
Przydatne informacje
Komentarze

na konto Fly4free.pl, aby dodać komentarz.

Nie ma jeszcze komentarzy, może coś napiszesz?


porównaj loty, hotele, lot+hotel
Nowa oferta: . Czytaj teraz »