Fly4free.pl

Wakacje w Hiszpanii: Majorka z weekendem za 912 PLN. Loty z Katowic i 3 noclegi

912 PLN
Oferta wyprzedana
Foto: Balate Dorin / Shutterstock.com
Ta oferta jest już nieaktualna. Sprawdź nasze najnowsze propozycje:
Idealna oferta dla osób preferujących szybkie wycieczki obejmujące swym terminem dni wolne od pracy. Proponuję wam podróż na największą wyspę archipelagu Balearów i to w szczycie sezonu urlopowego! Zainteresowani? W takim razie zapraszam po szczegóły.

Na hiszpańską wyspę udacie się w piątek (19 sierpnia) z katowickiego lotniska w Pyrzowicach, a na Górny Śląsk wrócicie w poniedziałek (22 sierpnia). W obie strony polecicie bezpośrednio na pokładach samolotów linii Wizz Air. Bilety w najniższej cenie dostępne są dla osób z Wizz Discount Club, chętni na loty bez WDC zapłacą nieco więcej.

Na Majorce zakwaterowani będziecie w obiekcie – Hostal Can Jordi, który znajduje się w miejscowości Cala Figuera. Z lotniska w okolice miejsca noclegowego dojedziecie komunikacją publiczną lub wypożyczonym samochodem – szczegóły poniżej.

Termin podróży: 19 – 22 sierpnia
Linia lotnicza: Wizz Air, cena dla osób z WDC
Bagaż: podręczny
Zakwaterowanie: hotel

Za loty w dwie strony oraz zakwaterowanie zapłacicie 912 PLN za osobę, przy 2 podróżnych zatrzymujących się w jednym miejscu.

Hotel 1016 PLN/2 osoby/3 noce

Na Majorce proponuję wam noclegi w obiekcie Hostal Can Jordi. W każdym pokoju na wyposażeniu znajduje się wentylator, lodówka oraz czajnik elektryczny. W łazience jest prysznic, suszarka do włosów oraz podstawowe przybory toaletowe. W cenie zapewniony będziecie mieli dostęp do sieci WiFi.

Dowiedzcie się więcej o tym obiekcie

Samochód 889 PLN/pobyt

Macie w planach zobaczyć coś więcej? W takim razie zdecydujcie się wynająć samochód zaraz po przylocie na Majorkę. Mając do swojej dyspozycji auto, dojedzcie szybko i wygodnie w różne rejony wyspy

Przydatne informacje
Komentarze

na konto Fly4free.pl, aby dodać komentarz.

Nie ma jeszcze komentarzy, może coś napiszesz?


porównaj loty, hotele, lot+hotel
Nowa oferta: . Czytaj teraz »