Fly4free.pl

Tanio na Maderę! Tygodniowa wycieczka w czasie ferii za 747 PLN (loty z Berlina + 4* hotel)

747 PLN
Foto: Balate Dorin / Shutterstock
Chcielibyście spędzić ferie zimowe w słońcu i przyjemnych temperaturach? Wybór w Europie może być tylko jeden – wyspa wiecznej wiosny! Madera przez wielu podróżnych uważana jest za najpiękniejszą europejską wyspę – chcielibyście na własne oczy przekonać się, dlaczego?

Na wycieczkę do Portugalii polecicie na początku przyszłego roku, w terminie 24 – 31 stycznia. Będą wtedy trwały ferie zimowe dla województwa kujawsko-pomorskiego, lubuskiego, małopolskiego, świętokrzyskiego, wielkopolskiego. Czeka was bezpośredni lot z lotniska w Berlinie, realizowany na pokładzie samolotu linii lotniczej easyJet.

Na Maderze wybrałem dla was noclegi w 4* hotelu Suite Hotel Jardins Da Ajuda. Czekają tam na was dwa baseny, pokoje z widokiem na ocean oraz dostęp do bezpłatnego WiFi.

Termin podróży: 24 – 31 stycznia
Linia lotnicza: easyJet
Bagaż: podręczny
Zakwaterowanie: 4* hotel

Za loty w dwie strony oraz tygodniowe zakwaterowanie w 4* hotelu zapłacicie tylko 747 PLN za osobę, przy 2 podróżnych śpiących w jednym pokoju!

Podróż 578 PLN/2 osoby

Berlin – Funchal – Berlin >>

Hotel 915 PLN/2 osoby/pobyt

Pokoje w 4* Suite Hotel Jardins Da Ajuda wyposażone zostały w prywatną łazienkę, klimatyzację oraz dostęp do bezpłatnego WiFi. Będzie to świetne miejsce na wypoczynek po dniu pełnym atrakcji.

Dowiedzcie się więcej o tym hotelu

Samochód od 761 PLN/pobyt

Chcecie zwiedzać niezależnie? Wypożyczcie samochód po wylądowaniu na wyspie.

Co warto zobaczyć na Maderze?

Swój łagodny klimat oraz świetną aurę niemal przez cały rok Madera zawdzięcza korzystnemu położeniu: pośrodku Atlantyku, u brzegów Afryki. Nic więc dziwnego, że wyspa nadaje się świetnie na wycieczkę zimą – gdy tamtejszy klimat bardzo różnił się będzie od tego znanego nam z kraju.

Na miejscu czekają na was świetne warunki do uprawiania aktywnego wypoczynku, lewady oraz górskie szlaki. Marzą wam się niezapomniane widoki? Dodajcie zatem do swojej mapy takie miejsca, jak Levada Caldeirao Verde, Levada do Furado, Cabo Girão oraz Miradouro do Guindaste. Obawiacie się, że zimą woda w oceanie będzie zbyt zimna do kąpieli? Odwiedźcie termalne baseny w Porto Moniz, gdzie znajdziecie naturalne baseny termalne, zasilane wodą bezpośrednio z Atlantyku.

Lubicie owoce morza? Jednym z miejscowych specjałów są limpety (lapas). W celu degustacji polecam wam wybrać się do tradycyjnej restauracji Lareira Portuguesa.

Foto: Anilah / Shutterstock
Foto: Funny Solution Studio / Shutterstock
Foto: Travel Faery / Shutterstock
Przydatne informacje
Otrzymuj natychmiastowe powiadomienia o nowych ofertach
na telefonie, w przeglądarce i na maila
Pomóż nam tworzyć lepsze teksty i oceń tę ofertę.
Co jest nie tak w tej ofercie?
wyślij ocenę »
Dziękujemy za ocenę tej oferty!
Komentarze

na konto Fly4free.pl, aby dodać komentarz.

Nie ma jeszcze komentarzy, może coś napiszesz?


porównaj loty, hotele, lot+hotel
Nowa oferta: . Czytaj teraz »