Fly4free.pl

Tydzień na Maderze za 1470 PLN. Loty z Katowic + 4* hotel ze śniadaniami

1470 PLN
Foto: Balate Dorin / Shutterstock
Ta oferta jest już nieaktualna. Sprawdź nasze najnowsze propozycje:
Madera to miejsce, o którym marzy wielu podróżników z całego świata. I nic dziwnego: na miejscu na wyciągnięcie ręki będziecie mieli kilometry malowniczych ścieżek spacerowych, wspaniałe zielone krajobrazy oraz majestatyczny ocean.

Na portugalską wyspę udacie się w terminie 1 – 8 listopada. Czekają was bezpośrednie loty z Katowic, realizowane na pokładzie samolotu linii Wizz Air. Bilety w najniższej cenie zakupią posiadacze Wizz Discount Club, pozostałe osoby zapłacą nieco więcej.

Zatrzymajcie się w bardzo dobrze ocenianym 4* hotelu Escola. Ten klasycznie urządzony, elegancki hotel w Funchal będzie stanowił nie tylko świetne miejsce na wypoczynek, ale również dogodną bazę wypadową dla waszych wycieczek.

Termin podróży: listopad
Linia lotnicza: Wizz Air, cena z WDC
Bagaż: podręczny
Zakwaterowanie: pensjonat

Za loty oraz tygodniowe zakwaterowanie ze śniadaniami zapłacicie 1470 PLN za osobę, przy 2 podróżnych śpiących w jednym pokoju.

Otrzymuj powiadomienia o nowych ofertach

Podróż 1428 PLN/2 osoby

Katowice – Madera – Katowice >>

Hotel 1154 PLN/2 osoby/pobyt

4* hotel Escola to klasa sama w sobie, a pobyt w obiekcie będzie czystą przyjemnością. Pokoje wyposażono w prywatną łazienkę, telewizor LCD, dostęp do WiFi oraz ogrzewanie. W cenie zakwaterowania otrzymacie codzienne śniadania.

Dowiedzcie się więcej o tym hotelu

Samochód od 939 PLN/pobyt

Wypożyczony samochód to absolutna konieczność na wyspie. Dzięki niemu dotrzecie we wszystkie interesujące zakątki. Radzę nie zwlekać z jego wynajmem i zarezerwować auto do odbioru od razu po wylądowaniu na Maderze.

Przydatne informacje
Komentarze

na konto Fly4free.pl, aby dodać komentarz.

Nie ma jeszcze komentarzy, może coś napiszesz?


porównaj loty, hotele, lot+hotel
Nowa oferta: . Czytaj teraz »