Fly4free.pl

Luksus w Meksyku za 5733 PLN. Wczasy w 5* hotelu z all inclusive. Bezpośrednio z Warszawy

Zamów powiadomienia o takich ofertach
Foto: Maciej Czekajewski / Shutterstock
od
5733 PLN
Kup i skorzystaj
0 zainteresowanych
Dostępne daty:
15.12.2022 - 22.12.2022
Ta oferta jest już nieaktualna. Sprawdź nasze najnowsze propozycje:
Jeszcze w tym roku zrelaksuj się nad Morzem Karaibskim bez żadnych zmartwień. Skorzystaj z atrakcyjnej oferty biura podróży Rainbow i odpocznij w 5* hotelu z formułą all inclusive.

Do Meksyku udasz się w terminie 15-22 grudnia. Czeka cię bezpośredni lot z Warszawy do Cancun, realizowany na pokładzie Boeinga 787 „Dreamliner” należącego do PLL LOT. W cenę biletu wliczony jest także bagaż rejestrowany.

Urlop spędzisz w 5* hotelu Bahia Principe Grand Coba, który znajduje się bezpośrednio przy prywatnej plaży. Na miejscu znajdziesz kompleks basenów zewnętrznych położonych pośród ogrodu palmowego. Do tego skorzystasz z bogatego zaplecza sportowego. Będziesz mógł odpocząć również w strefie spa. Wszystkiego dopełni komfortowe wyżywienie w formule all inclusive.

Termin podróży: grudzień
Wylot z: Warszawy
Bagaż: podręczny i rejestrowany
Zakwaterowanie: 5* hotel
Wyżywienie: all inclusive
Ilość osób: 2

Foto: r.pl

Atrakcje 274 PLN/osoba

Wybierz się na niezwykłą wycieczkę do Tulum! Zobacz starożytne zabytki, piękne plaże, a na koniec będzie okazja na kąpiel w wyjątkowej studni krasowej – a to wszystko w czasie zwiedzania z przewodnikiem.

Zarezerwuj atrakcję

Przydatne informacje
Misją Fly4free.pl jest przedstawienie Ci najlepszych ofert podróży. Zaplanujesz je samodzielnie korzystając z linków w tekstach. Niektóre z odsyłaczy prowadzą do naszych partnerów reklamowych. Ceny w ofertach są aktualne w chwili publikacji. Jeśli chcesz być na bieżąco informowany o najnowszych ofertach załóż konto Fly4free.pl i zamów powiadomienia.
Komentarze

na konto Fly4free.pl, aby dodać komentarz.

Nie ma jeszcze komentarzy, może coś napiszesz?


porównaj loty, hotele, lot+hotel
Nowa oferta: . Czytaj teraz »