Fly4free.pl

Luksus u faraonów: wczasy all inclusive w 5* hotelu w Tabie od 1499 PLN! Wyloty z 2 miast

Zamów powiadomienia o takich ofertach
Foto: itaka.pl
od
1499 PLN
Kup i skorzystaj
0 zainteresowanych
Dostępne daty:
14.12.2022 - 21.12.2022
Ta oferta jest już nieaktualna. Sprawdź nasze najnowsze propozycje:
Oto okazja, na którą czekałeś! Oszczędź nieco na ogrzewaniu pod koniec roku i ucieknij przed zapowiadanymi śnieżycami na słoneczne wybrzeże Morza Czerwonego. W Egipcie nie będzie trzeba martwić się o pogodę, a idealnej całości dopełni bogata oferta wyżywienia w formule all inclusive.

Do Egiptu udasz się w przyszłym tygodniu, w terminie 14 – 21 grudnia. Czeka cię bezpośredni lot z Warszawy lub Katowic do Taby, realizowany na pokładzie samolotu linii lotniczej Smartwings. W podróż będzie można zabrać ze sobą bagaż rejestrowany (nadawany do luku).

Świetnie oceniany 5* hotel Strand Heights Beach & Golf Resort, w którym spędzisz 7 dni, znajduje się bezpośrednio przy prywatnej plaży w nadmorskim kurorcie Taba. Na miejscu do dyspozycji gości będzie kompleks basenów, strefa spa & wellness oraz bogate zaplecze sportowe. Idealnej całości dopełni wyżywienie w formie zróżnicowanej oferty all inclusive.

Termin podróży: styczeń
Wylot z: Warszawy lub Katowic
Biuro podróży: Itaka
Bagaż: podręczny i rejestrowany
Zakwaterowanie: 5* hotel
Wyżywienie: all inclusive
Ilość osób: 2

Foto: itaka.pl
Przydatne informacje
Misją Fly4free.pl jest przedstawienie Ci najlepszych ofert podróży. Zaplanujesz je samodzielnie korzystając z linków w tekstach. Niektóre z odsyłaczy prowadzą do naszych partnerów reklamowych. Ceny w ofertach są aktualne w chwili publikacji. Jeśli chcesz być na bieżąco informowany o najnowszych ofertach załóż konto Fly4free.pl i zamów powiadomienia.
Komentarze

na konto Fly4free.pl, aby dodać komentarz.

Nie ma jeszcze komentarzy, może coś napiszesz?


porównaj loty, hotele, lot+hotel
Nowa oferta: . Czytaj teraz »