Fly4free.pl

Lufthansa i Austrian Airlines: Portugalia, Hiszpania, Czarnogóra, Macedonia Północna i Kosowo z Polski od 481 PLN

Misją Fly4free.pl jest przedstawienie Ci najlepszych zdaniem naszej redakcji okazji na podróże. Opisujemy oferty znalezione przez nas w internecie i wskazujemy adresy internetowe, pod którymi samodzielnie możesz wykupić podróż lub elementy podróży. Ceny w artykułach są aktualne w chwili publikacji. Możemy otrzymywać wynagrodzenie od partnerów handlowych, do których Cię przekierowujemy.
481 PLN
Oferta nieaktualna
Zamów powiadomienia o takich ofertach
Foto: Valery-Bareta / Shutterstock
Ta oferta jest już nieaktualna. Sprawdź nasze najnowsze propozycje:
Skorzystaj z bardzo dobrych cen i sprawdź przygotowane przeze mnie zestawienie tanich biletów od Lufthansy i Austrian Airlines. Tym razem możesz m.in. odpocząć w słonecznej Hiszpanii, odkryć piękną Portugalię czy odwiedzić malowniczą Czarnogórę.

Twoja wycieczka odbędzie się pomiędzy czerwcem a majem przyszłego roku. Dostępne są również terminy na wakacje. Możesz wybrać się do Porto, Bilbao, Malagi, Walencji, Podgoricy, Prisztiny czy Skopje.

Podróżować będziesz na pokładzie samolotów linii lotniczych Lufthansa i Austrian Airlines z bezpiecznymi przesiadkami w Monachium, Frankfurcie lub Wiedniu.

Termin podróży: czerwiec 2023 – maj 2024
Linia lotnicza: Lufthansa/Austrian Airlines
Bagaż: podręczny i przedmiot osobisty

Hotel od 362 PLN/2 osoby/noc

W Porto wybrałam dla ciebie 4* hotel Portus Cale. Obiekt mieści się w pobliżu centrum miasta i oferuje swoim gościom komfortowo urządzony pokój z prywatną łazienką.

Dowiedz się więcej o tym hotelu

Natomiast w pobliżu Malagi rekomenduję 4* hotel Fenix Torremolinos. Na miejscu znajdziesz strefę spa oraz basen. Obiekt usytuowany jest w pobliżu plaży.

Dowiedz się więcej o tym hotelu

Samochód od 264 PLN/pobyt

W trakcie twojego pobytu w Maladze chciałbyś zobaczyć nieco więcej? W takim razie wypożycz samochód już na lotnisku!

Przydatne informacje
Komentarze

na konto Fly4free.pl, aby dodać komentarz.

Nie ma jeszcze komentarzy, może coś napiszesz?


porównaj loty, hotele, lot+hotel
Nowa oferta: . Czytaj teraz »