Lubicie górskie krajobrazy? Te widoki odbiorą Wam mowę!

Foto: cge2010 / Shutterstock
Niewiele rzeczy na świecie zachwyca tak bardzo jak imponujące, górskie szczyty. Sprawdźcie, gdzie znajdziecie niektóre z najwspanialszych na Ziemi. 

Najwyższe, różnobarwne, o nietypowym kształcie i wyglądzie. Te góry z różnych względów są wyjątkowe i nie sposób przejść obok nich obojętnie. Są niezwykle fotogeniczne, a ich widok wręcz hipnotyzuje. Zapraszamy w podróż po najpiękniejszych górskich szczytach naszej planety. Nie zawsze są bardzo wysokie, ale zawsze budzą podziw. Może będą celem Waszych przyszłorocznych wycieczek?
Ile z nich chcielibyście zobaczyć na własne oczy?

Komentarze

na konto Fly4free, aby dodać komentarz.
A gdzie Dolina Pięciu Stawów w PL?? ;-)
ernestkwapisz, 30 grudnia 2017, 20:10 | odpowiedz
ernestkwapisz A gdzie Dolina Pięciu Stawów w PL?? 😉
Masz rację. Przeżyłem już wiele lat, moje oczy widziały wiele wspaniałych widoków. Jednak MOJE UKOCHANE TATRY to NAJPIĘKNIEJSZE GÓRY NA ŚWIECIE!
Leszek.Warszawa, 30 grudnia 2017, 20:18 | odpowiedz
Z niechęcią patrzę na zdjęcie nr 7 (Vinicunca). Krajobraz tych gór bez wątpienia jest zachwycający, ale to nie powód, by podciągać kolory. Jak w RZECZYWISTOŚCI wyglądają barwy - można się przekonać wpisując w Google Graphics "Vinicunca". Wśród różnych "cukierkowych" zdjęć, znajdą się również te prawdziwe - o naturalnych barwach. Był w XX-wiecznym malarstwie kierunek zwany fowizmem. Tak, ale fowizm to SZTUKA a takie zdjęcie to Photoshop :(
Kornel, 30 grudnia 2017, 23:10 | odpowiedz

City break we Lwowie za 264 PLN

2 godziny temu