Fly4free.pl

Loty w listopadzie na Karaiby! Egzotyczna Kuba (Varadero) w sezonie z Warszawy za 2324 PLN

2324 PLN
plaża varadero
Foto: Kamira / Shutterstock
Ta oferta jest już nieaktualna. Sprawdź nasze najnowsze propozycje:

Marzy się wam jesienny urlop w cieniu palm i otoczeniu krystalicznie czystych wód? Zaplanujcie wypoczynek na gorącej Kubie! Czeka nas was sielankowy klimat w jednym z największych kurortów wyspy, rozrywka w La Comparsita, zwiedzanie Varade Ecological Park oraz kilka wspaniałych plaż m.in. Varadero Beach.

W podróż na Karaiby udacie się w terminie 19-29 listopada, ale to nie jest jedyny możliwy termin wyjazdu: kilka z nich wypisałem poniżej w tym tekście. Na Kubę polecicie na pokładzie samolotów Air Canada oraz PLL LOT, a po drodze czekają was dwie przesiadki, gwarantowane przez przewoźnika (pierwsza na terenie Europy, druga – w Kanadzie). Pamiętajcie, że podróżując przez Kanadę musicie wypełnić stosowne dokumenty, czyli eTA.

Decydując się na podróż w listopadzie, możecie liczyć na bardzo dobrą aurę. Końcówka roku na Kubie zwiastuje nadejście wysokiego sezonu i stabilnej pogody.

Zwróćcie również uwagę na moją propozycję zakwaterowania na gorącej wyspie, w hotelu z all inclusive. Z obiektu do najbliższej plaży (Varadero Beach), dojedziecie w kilka minut.

Termin podróży: listopad
Wyloty z: Warszawy
Linia lotnicza: Air Canada/PLL LOT
Bagaż: podręczny

Hotel6295 PLN/2 osoby

Na Kubie w kurorcie Varadero proponuję wam zatrzymać się w 4* hotelu Melia Las Antillas. W cenę wliczone jest wyżywienie w formie all inclusive.

Dowiedzcie się więcej o tym hotelu

Jak spędzić czas na Kubie?

Wybrzeże Kuby słynie przede wszystkim z idealnych plaż z drobnym białym piaskiem i kolorowych raf koralowych. Varadero, gdzie będziecie wypoczywać, to jedno z ładniejszych miejsc na atlantyckim wybrzeżu wyspy. Mnóstwo dyskotek i restauracji, w których zabawa w rytmie salsy trwa do białego rana – atrakcje czekają na was przez 24h! Na wschodnim krańcu półwyspu znajduje się park ekologiczny (Varade Ecological Park), gdzie zachowano klimat panujący przed pojawieniem się turystów i przygotowano dla zwiedzających szlaki prowadzące do jaskiń Cueva Ambrosio (kryjących rysunki indiańskie). Warto tam zajrzeć!

W chwilach wolnych od wypoczynku na plaży, rekomenduję wam wycieczkę do Cuevas de la Bellamar (Jaskinie Bellamar). Zwiedzanie najstarszej atrakcji turystycznej na Kubie z pewnością będziecie miło wspominali. Żądni przygód? Polecam wycieczkę Seafari Cayo Blanco! W jej trakcie czeka was niezapomniany rejs katamaranem. To prawie 7-godzinny relaks na karaibskim morzu, połączony z możliwością podziwiania podwodnego świata.

Foto: Vladimir Krupenkin/Shutterstock
Foto: DD Images/Shutterstock
Varadero auto
Foto: possohh / Shutterstock
Przydatne informacje
  • Udając się na Kubę w celach turystycznych musicie posiadać tzw. „kartę turysty”. Możecie ją otrzymać w ambasadzie Kuby w Warszawie, w cenie 22 EUR od osoby.

  • W cenę biletów wliczony jest bagaż podręczny. Sprawdźcie nasze porady, jak się spakować.

  • Zobaczcie jak wygląda Kuba okiem naszego czytelnika.

  • Dużo podróżujecie? Zamówcie wielowalutową kartę Revolut i wykupcie LoungeKey Pass. Da wam to możliwość skorzystania z sieci prawie 1000 saloników lotniskowych!

  • Jeżeli w ciągu ostatnich trzech lat wasz lot był opóźniony lub odwołany, ubiegajcie się o odszkodowanie 250-600 EUR za pomocą AirHelp.

Komentarze

na konto Fly4free.pl, aby dodać komentarz.

Nie ma jeszcze komentarzy, może coś napiszesz?


porównaj loty, hotele, lot+hotel
Nowa oferta: . Czytaj teraz »