Fly4free.pl

Zbiór bezpośrednich lotów (bez WDC) na różne wyspy z Warszawy od 446 PLN. Także na wakacje!

Misją Fly4free.pl jest przedstawienie Ci najlepszych zdaniem naszej redakcji okazji na podróże. Opisujemy oferty znalezione przez nas w internecie i wskazujemy adresy internetowe, pod którymi samodzielnie możesz wykupić podróż lub elementy podróży. Ceny w artykułach są aktualne w chwili publikacji. Możemy otrzymywać wynagrodzenie od partnerów handlowych, do których Cię przekierowujemy.
446 PLN
Oferta nieaktualna
Zamów powiadomienia o takich ofertach
Foto: BlueOrange Studio / Shutterstock
Ta oferta jest już nieaktualna. Sprawdź nasze najnowsze propozycje:
Skorzystaj z przygotowanego przeze mnie zestawiania z przelotami na śródziemnomorskie wyspy oraz te leżące na Oceanie Atlantyckim (Madera, Teneryfa). To, na który kierunek się zdecydujesz, zależy wyłącznie od ciebie!

Do Grecji (Chania-Kreta, Heraklion-Kreta, Korfu, Rodos, Santoryn, Zakintos), Hiszpanii (Majorka, Teneryfa), Portugalii (Madera), Włoch (Sycylia) oraz na Cypr i Maltę udasz się ze stołecznego portu lotniczego im. Fryderyka Chopina.

Na każdej trasie podróżować będziesz bezpośrednio linią Wizz Air z bagażem podręcznym. Do zakupu biletów nie są potrzebne żadne kluby zniżkowe.

Termin podróży: kwiecień – lipiec
Linia lotnicza: Wizz Air
Bagaż: podręczny o wymiarach 40x20x25 cm

Hotel od 301 PLN/2 osoby/noc

W Larnace rekomenduję ci noclegi ze śniadaniami w 4* hotelu Best Western Plus Larco. Znajduje się on w odległości 200 metrów od wybrzeża Morza Śródziemnego. Na terenie obiektu mieści się odkryty basen oraz brodzik dla najmłodszych.

Dowiedz się więcej o tym hotelu

Na Majorce proponuję ci noclegi w hotelu Villa Miel, który znajduje się w odległości 200 metrów od plaży, w miejscowości Cala Millor. Na terenie całego obiektu będziesz miał zapewniony dostęp do sieci WiFi.

Dowiedz się więcej o tym hotelu

Na Malcie rekomenduję noclegi w 4* hotelu Tj Boutique. Obiekt będzie bardzo dobrą bazą wypadową do zwiedzania wyspy. Na miejscu skorzystasz z nowocześnie urządzonego pokoju z prywatną łazienką i klimatyzacją.

Dowiedz się więcej o tym hotelu

Samochód 809 PLN/pobyt

Chętnie oddasz się eksploracji wyspy wiecznej wiosny? W takim razie rozważ wypożyczenie samochodu na cały pobyt na Maderze.

Przydatne informacje
Rekomendacje Fly4free.pl

Komentarze

na konto Fly4free.pl, aby dodać komentarz.

Nie ma jeszcze komentarzy, może coś napiszesz?


porównaj loty, hotele, lot+hotel
Nowa oferta: . Czytaj teraz »