Fly4free.pl

Loty na Tajwan z Warszawy (z bagażem) za 2391 PLN. Peskadory, Tajlandia, Filipiny, Hongkong, Makau lub Malezja od 535 PLN

Misją Fly4free.pl jest przedstawienie Ci najlepszych zdaniem naszej redakcji okazji na podróże. Opisujemy oferty znalezione przez nas w internecie i wskazujemy adresy internetowe, pod którymi samodzielnie możesz wykupić podróż lub elementy podróży. Ceny w artykułach są aktualne w chwili publikacji. Możemy otrzymywać wynagrodzenie od partnerów handlowych, do których Cię przekierowujemy.
2391 PLN
Oferta nieaktualna
peskadory
Zamów powiadomienia o takich ofertach
Foto: HTU's / Shutterstock
Ta oferta jest już nieaktualna. Sprawdź nasze najnowsze propozycje:
Wybierz się na niezapomnianą przygodę do malowniczej Azji. Odwiedź ciekawy Tajwan oraz udaj się w dalsze wojaże po regionie. Odpocznij na Filipinach, odkryj Peskadory, zobacz Malezję, spróbuj szczęścia w Makau lub „wyskocz” do Hongkongu.

Wyjazd do Azji zaplanowany został w terminie 15-31 marca. Na początek czekają cię loty z Warszawy do Tajpej, realizowane na pokładzie samolotów linii lotniczej Air China. Po drodze zaplanowano bezpieczne, gwarantowane przez przewoźnika przesiadki w Pekinie. W cenie możesz zabrać ze sobą bagaż rejestrowany (nadawany do luku).

Następnie ze stolicy Tajwanu będziesz mógł wybrać się na dalszą eksplorację Azji. Przygotowałem dla ciebie propozycje lotów m.in. do Hongkongu, Makau, Tajlandii, Malezji oraz na Filipiny i Peskadory.

Termin podróży: marzec
Linia lotnicza: Air China
Bagaż: podręczny i rejestrowany (do Tajpej)

Hotel od 176 PLN/pokój

W Tajpej zatrzymaj się w bardzo dobrze ocenianym 4* hotelu Papa Whale. Będzie to świetne miejsce na odpoczynek po długiej podróży.

Dowiedz się więcej o tym hotelu

Na Peskadorach rekomenduję pobyt w znakomicie ocenianym 3* Penghu An-I Hotel. W cenę noclegów wliczono codzienne śniadania.

Dowiedz się więcej o tym hotelu

W Makau rekomenduję 5* hotel Artyzen Grand Lapa. Na miejscu czeka na ciebie basen, strefa relaksu i komfortowo urządzony pokój z prywatną łazienką.

Dowiedz się więcej o tym hotelu

Sprawdź najlepsze oferty na wczasy
Reklama interaktywna, dane dostarczone 2024-07-23T19:57:00.764Z przez Wakacje.pl
Przydatne informacje: Tajwan
Rekomendacje Fly4free.pl

W pigułce
  • Średnia cena oferty2058 PLN
  • Liczba ofert78
  • Wjazd na dowódnie
  • Różnica czasu6 g. później
  • Walutadolar tajwański (TWD)
  • EKUZ akceptowanynie
Dowiedz się więcej
  • Największe atrakcje
  • Bezpieczeństwo na Tajwanie
  • Najlepszy termin na wyjazd
  • Szczepienia przed wyjazdem
Rekomendacje Fly4free.pl

Komentarze

na konto Fly4free.pl, aby dodać komentarz.

Nie ma jeszcze komentarzy, może coś napiszesz?


porównaj loty, hotele, lot+hotel
Nowa oferta: . Czytaj teraz »