Fly4free.pl

Warto! Loty na bajeczną Maderę z Katowice, Krakowa, Poznania, Warszawy i Wrocławia od 273 PLN

273 PLN
Zamów powiadomienia o takich ofertach
Foto: Lukas Bischoff Photograph / Shutterstock
Ta oferta jest już nieaktualna. Sprawdź nasze najnowsze propozycje:
Mam dla ciebie znakomitą propozycję wycieczki na wyspę wiecznej wiosny. Na Maderę wybrać się możesz „prawie” z każdego zakątka naszego kraju, a ceny przelotów zaczynają się już od 273 PLN!

Na portugalską wyspę udasz się w styczniu. Wybierać możesz spośród lotów z portu lotniczego Katowice-Pyrzowice, krakowskiego lotniska w Balicach, lotniska Poznań-Ławica, warszawskiego lotniska w Modlinie oraz wrocławskiego lotniska im. Mikołaja Kopernika.

Niezależnie od miejsca rozpoczęcia wycieczki, każda z propozycji składa się z czterech przelotów linią Ryanair z przesiadkami na lotnisku Londyn Stansted (w każdą ze stron). Przerwy w podróży są różnej długości, jednak cena wyjazdu (od 273 PLN) rekompensuje te niedogodności. Bez dodatkowych kosztów na Maderę zabrać możesz mały bagaż podręczny.

Termin podróży: styczeń 2023 r.
Linia lotnicza: Ryanair
Bagaż: podręczny

Przykładowy plan podróży:
Katowice – Londyn Stansted 11.1
Londyn Stansted – Funchal 11.1
Funchal – Londyn Stansted 17.1
Londyn Stansted – Katowice 17.1

Hotel od 286 PLN/2 osoby/noc

Na Maderze proponuję ci noclegi w 4* hotelu Aqua Natura Bay, który znajduje się w miejscowości Porto Moniz. Na miejscu będziesz mógł korzystać z odkrytego i krytego basenu. Na terenie całego obiektu zapewniony jest dostęp do sieci WiFi.

Dowiedz się więcej o tym hotelu

Jesteś w stanie wydać nieco więcej na zakwaterowanie? W takim razie postaw na pobyt w 4* hotelu Pestana Casino Park, który znajduje się w miejscowości Funchal. Na terenie obiektu mieści się odkryty basen oraz kryty z podgrzewaną wodą.

Dowiedz się więcej o tym hotelu

Samochód 881 PLN/6 dni

Zachęcam cię do wypożyczenia samochodu po przylocie na Maderę. Mając do swojej dyspozycji auto, łatwo i wygodnie dojedziesz w różne rejony wyspy.

https://youtu.be/31imTIukP14
Przydatne informacje
Misją Fly4free.pl jest przedstawienie Ci najlepszych ofert podróży. Zaplanujesz je samodzielnie korzystając z linków w tekstach. Niektóre z odsyłaczy prowadzą do naszych partnerów reklamowych. Ceny w ofertach są aktualne w chwili publikacji. Jeśli chcesz być na bieżąco informowany o najnowszych ofertach załóż konto Fly4free.pl i zamów powiadomienia.
Komentarze

na konto Fly4free.pl, aby dodać komentarz.

Nie ma jeszcze komentarzy, może coś napiszesz?


porównaj loty, hotele, lot+hotel
Nowa oferta: . Czytaj teraz »