Fly4free.pl

Loty na Kubę w dobrej cenie: Hawana z dużym bagażem z Krakowa od 2471 PLN

Misją Fly4free.pl jest przedstawienie Ci najlepszych zdaniem naszej redakcji okazji na podróże. Opisujemy oferty znalezione przez nas w internecie i wskazujemy adresy internetowe, pod którymi samodzielnie możesz wykupić podróż lub elementy podróży. Ceny w artykułach są aktualne w chwili publikacji. Możemy otrzymywać wynagrodzenie od partnerów handlowych, do których Cię przekierowujemy.
od 2471 PLN
Oferta nieaktualna
Zamów powiadomienia o takich ofertach
Foto: Melnikov Dmitriy / Shutterstock
Ta oferta jest już nieaktualna. Sprawdź nasze najnowsze propozycje:
Kuba to kraj, który może poszczycić się jednymi z najpiękniejszych plaż świata. Relaks na białym piasku wśród tropikalnych krajobrazów to coś, co przyciąga turystów z całego świata. Możesz również poczuć niesamowity klimat miejsca, w którym czas się zatrzymał. Skorzystaj z biletów w atrakcyjnych cenach i wybierz się na Karaiby!

Do Hawany udasz w maju z krakowskiego lotniska im. Jana Pawła II. Do stolicy Kuby polecisz linią Turkish Airlines z przesiadką w Stambule oraz stopem technicznym w Caracas (bez wysiadania z samolotu). Dłuższy przystanek – w drodze powrotnej, możesz wykorzystać na zwiedzanie miasta. Dodatkowo linia lotnicza zapewnia zakwaterowanie w hotelu na czas pobytu w Stambule. W cenę biletu został wliczony bagaż podręczny i rejestrowany.

Termin podróży: maj
Linie lotnicza: Turkish Airlines
Bagaż: podręczny (55 x 40 x 23 cm) + rejestrowany (do 20 kg)

Hotel od 220 PLN/pokój

Na Kubie zatrzymaj się w bardzo dobrze ocenianym 5* hotelu Grand Memories. Zlokalizowany w kurorcie Varadero, niedaleko plaży obiekt, oferuje swoim gościom między innymi dostęp do baru i restauracji. W cenę noclegu wliczone zostały śniadania, obiady oraz kolacje.

Dowiedz się więcej o tym hotelu

Jeśli wolisz zostać w stolicy, wybierz 5* hotel Meliá Habana. W obiekcie znajdziesz między innymi siłownię, restaurację, bar oraz kawiarnię. W cenę noclegu wliczone zostały śniadania.

Dowiedz się więcej o tym hotelu

Przydatne informacje: Kuba
Rekomendacje Fly4free.pl

W pigułce
  • Średnia cena oferty2455 PLN
  • Liczba ofert274
  • Wjazd na dowódnie
  • Różnica czasu6 g. wcześniej
  • Walutapeso kubańskie (CUC)
  • EKUZ akceptowanynie
Dowiedz się więcej
  • Największe atrakcje
  • Bezpieczeństwo na Kubie
  • Najlepszy termin na wyjazd
  • Szczepienia przed wyjazdem
Praktyczne porady z naszego forum
Rekomendacje Fly4free.pl

Komentarze

na konto Fly4free.pl, aby dodać komentarz.
Bzdury piszecie. Linia zapewnia nocleg tylko w przypadku jeżeli na tej samej trasie nie było krótszego przelotu, nawet jeżeli był w droższej taryfie.
erloy, 24 kwietnia 2024, 21:59 | odpowiedz
W tym przypadku nie ma krótszego przelotu, nawet w droższej taryfie. 
erloy Bzdury piszecie. Linia zapewnia nocleg tylko w przypadku jeżeli na tej samej trasie nie było krótszego przelotu, nawet jeżeli był w droższej taryfie.
Kamil Walinowicz, 25 kwietnia 2024, 8:03 | odpowiedz

porównaj loty, hotele, lot+hotel
Nowa oferta: . Czytaj teraz »