Fly4free.pl

Loty na Alaskę z Berlina za 2170 PLN. Na Wielkanoc i majówkę

2170 PLN
Alaska
Zamów powiadomienia o takich ofertach
Foto: xavitorrents / Shutterstock
Ta oferta jest już nieaktualna. Sprawdź nasze najnowsze propozycje:
Chętnie udasz się na wycieczkę do Stanów Zjednoczonych, aby oddać się aktywnemu wypoczynkowi na łonie natury? W takim razie postaw na Alaskę. Znajdziesz tam wiele tras trekkingowych oraz malownicze krajobrazy, ale przede wszystkim ciszę i spokój.

Do Anchorage wybrać możesz się w okresie pomiędzy kwietniem a majem przyszłego roku, także w tak „gorących” terminach, jak Święta Wielkanocne czy długi weekend majowy (popularna majówka). Podróż rozpoczniesz i zakończysz w porcie lotniczym Berlin Brandenburg.

W obie strony polecisz na pokładach samolotów linii Lufthansa oraz United Airlines. Po drodze czekać cię będą wygodne przesiadki na lotnisku we Frankfurcie oraz na terenie USA. Bez dodatkowych kosztów zabrać ze sobą możesz bagaż podręczny oraz przedmiot osobisty (mały plecak lub damską torebkę).

Termin podróży: kwiecień – maj 2023 r.
Linie lotnicze: Lufthansa i United Airlines
Bagaż: podręczny oraz przedmiot osobisty

Hotel od 415 PLN/2 osoby/noc

W Anchorage proponuję ci noclegi w hotelu Ingra House, który od centrum miasta oddalony jest o 5 minut spokojnego spaceru. Na miejscu będziesz miał zapewniony dostęp do sieci WiFi oraz bezpłatnego parkingu.

Dowiedz się więcej o tym hotelu

Możesz także rozważyć pobyt w 3* hotelu Clarion Suites Downtown Anchorage. W cenie zapewnione będziesz mieć codziennie śniadania, dostęp do sieci WiFi oraz bezpłatny parking.

Dowiedz się więcej o tym hotelu

Samochód 4663 PLN/10 dni

Na Alasce auto to podstawa, dlatego rekomenduję ci wypożyczyć samochód zaraz po wylądowaniu w Anchorage.

Przydatne informacje
Misją Fly4free.pl jest przedstawienie Ci najlepszych ofert podróży. Zaplanujesz je samodzielnie korzystając z linków w tekstach. Niektóre z odsyłaczy prowadzą do naszych partnerów reklamowych. Ceny w ofertach są aktualne w chwili publikacji. Jeśli chcesz być na bieżąco informowany o najnowszych ofertach załóż konto Fly4free.pl i zamów powiadomienia.
Komentarze

na konto Fly4free.pl, aby dodać komentarz.

Nie ma jeszcze komentarzy, może coś napiszesz?


porównaj loty, hotele, lot+hotel
Nowa oferta: . Czytaj teraz »