Fly4free.pl

Loty Ethiophian Airlines z bagażem do Kenii i Ugandy z Warszawy od 2262 PLN

Misją Fly4free.pl jest przedstawienie Ci najlepszych zdaniem naszej redakcji okazji na podróże. Opisujemy oferty znalezione przez nas w internecie i wskazujemy adresy internetowe, pod którymi samodzielnie możesz wykupić podróż lub elementy podróży. Ceny w artykułach są aktualne w chwili publikacji. Możemy otrzymywać wynagrodzenie od partnerów handlowych, do których Cię przekierowujemy.
2262 PLN
Oferta nieaktualna
Zamów powiadomienia o takich ofertach
Foto: Grace Nandy / Unsplash
Ta oferta jest już nieaktualna. Sprawdź nasze najnowsze propozycje:
Zaplanuj wyjazd do Afryki w atrakcyjnej cenie. Skorzystaj z przygotowanego zestawienia biletów do Ugandy i Kenii. Odpocznij nad Oceanem Indyjskim, zobacz Jezioro Wiktorii, odkryj Park Narodowy Nairobi i podziwiaj dzikie zwierzęta.

Do Afryki udasz się z lotniska w Warszawie w terminach pomiędzy październikiem a listopadem. W obie strony polecisz linią Ethiophian Airlines z przystankami technicznymi w Atenach (bez opuszczania samolotu) i przesiadkami w Addis Abebie. W cenę biletu wliczony został bagaż podręczny i dwa bagaże rejestrowane.

Termin podróży: październik/listopad
Linia lotnicza: Ethiophian Airlines
Bagaż: podręczny (23 cm x 40 cm x 55 cm) + rejestrowany (2x do 23 kg)

Hotel od 315 PLN/ 2 osoby/noc

W stolicy Kenii proponuję ci noclegi w 4* The Lotos Inn & Suites. Twój pokój będzie wyposażony w prywatną łazienkę, TV oraz balkon.

Dowiedz się więcej o tym hotelu

W Mombasie polecam pobyt w hotelu Sapphire. Dotychczasowi goście znakomicie oceniają ten obiekt. Na miejscu skorzystasz z basenu i tarasu.

Dowiedz się więcej o tym hotelu

Będąc w Ugandzie, rekomenduję zakwaterowanie w bardzo dobrym 4* hotelu Best Western Premier Garden. W cenę noclegu wliczone jest śniadanie.

Dowiedz się więcej o tym hotelu

Przydatne informacje
Rekomendacje Fly4free.pl

Komentarze

na konto Fly4free.pl, aby dodać komentarz.

Nie ma jeszcze komentarzy, może coś napiszesz?


porównaj loty, hotele, lot+hotel
Nowa oferta: . Czytaj teraz »