Loty do Tel Awiwu z Warszawy za 168 PLN (258 PLN bez WDC)
Ta oferta jest już niedostępna
Nic straconego - sprawdź aktualne oferty lub zapisz się na powiadomienia, by nie przegapić kolejnej takiej okazji!
(Aktualizacja) Skorzystajcie z okazji i wybierzcie się w podróż ze stolicy kraju do Tel Awiwu. Za bilety w dwie strony zapłacicie 168 PLN.
Dostępne terminy:
Wyloty:
- 14, 17, 19 listopada
Powroty:
- 21 listopada
Ważne
W celu uzyskania najniższej ceny należy spośród listy sprzedawców wybrać przewoźnika Wizz Air.
1 sztuka bagażu w cenie
Wszyscy pasażerowie mogą zabrać ze sobą na pokład jedną bezpłatną sztukę bagażu podręcznego o maksymalnych wymiarach 40 x 30 x 20 cm i wadze do 10 kg, którą należy umieścić pod fotelem przed sobą.
Przeloty realizowane są na pokładzie węgierskiej linii lotniczej Wizz Air. Aby uzyskać taką cenę, musisz być członkiem Wizz Discount Club. Eclectic ApartHotel, jest tuż przy alei Rothschilda, 5 minut spacerem od artystycznej dzielnicy Neve Tzedek. Wszystkie apartamenty wyposażone są w bezpłatny bezprzewodowy dostęp do Internetu, klimatyzację i aneks kuchenny. Ponadto każdy z nich dysponuje balkonem oraz częścią dzienną z sofą, stołem i telewizorem LCD z dostępem do kanałów telewizji kablowej.
Sprawdź najlepsze oferty na wczasy
Marsa Alam od 2621 PLN na 7 dni (lotnisko wylotu: Katowice)
Marsa Alam od 2265 PLN na 7 dni (lotnisko wylotu: Rzeszów)
Hurghada od 2851 PLN na 7 dni (lotnisko wylotu: Warszawa - Chopin)






Nie ma jeszcze komentarzy, może coś napiszesz?