Fly4free.pl

Tanie loty do Teksasu: bilety do Austin z Berlina za 1768 PLN. Wiele terminów

1768 PLN
Zamów powiadomienia o takich ofertach
Foto: jdross75 / Shutterstock
Ta oferta jest już nieaktualna. Sprawdź nasze najnowsze propozycje:
Postawcie na mniej oczywisty kierunek podróży do USA, jakim niewątpliwie jest Stan Samotnej Gwiazdy. W Teksasie znajdziecie piękne parki narodowe (Big Bend, Guadalupe Mountains), wiele parków stanowych, centrum lotów kosmicznych NASA oraz wspaniałe plaże.

Do Stanów Zjednoczonych wybrać się będziecie mogli w okresie pomiędzy styczniem a marcem przyszłego roku. Kilkanaście przykładowych terminów znajdziecie wypisanych poniżej w tekście.

Podróż do Austin rozpoczniecie i zakończycie w porcie lotniczym Berlin Brandenburg. W obie strony polecicie na pokładach samolotów linii American Airlines oraz British Airways, a po drodze czekać was będą wygodne przesiadki na lotnisku w Londynie. Bez dodatkowych kosztów do Teksasu udacie się z bagażem podręcznym oraz przedmiotem osobistym (małym plecakiem lub damską torebką).

Termin podróży: styczeń – marzec 2023 r.
Linia lotnicza: American Airlines, British Airways
Bagaż: podręczny oraz przedmiot osobisty (mały plecak lub damska torebka)

Hotel 604 PLN/2 osoby/noc

Pierwsze dni po przylocie do Teksasu spędźcie w Austin. Na ten okres rekomenduję wam noclegi w 3* hotelu Ramada by Wyndham Austin South. Na miejscu zapewniony będziecie mieli dostęp do sieci WiFi oraz darmowego parkingu. W każdym pokoju jest klimatyzacja, telewizor, ekspres do kawy, lodówa i łazienka.

Dowiedzcie się więcej o tym hotelu

Samochód 2308 PLN/pobyt

Teksas jest drugim pod względem wielkości stanem w USA. Dlatego zachęcam was do wypożyczenia samochodu po przylocie do Austin, bowiem z własnym autem dojedziecie wszędzie tam, gdzie sobie zaplanujecie.

Przydatne informacje
Misją Fly4free.pl jest przedstawienie Ci najlepszych ofert podróży. Zaplanujesz je samodzielnie korzystając z linków w tekstach. Niektóre z odsyłaczy prowadzą do naszych partnerów reklamowych. Ceny w ofertach są aktualne w chwili publikacji. Jeśli chcesz być na bieżąco informowany o najnowszych ofertach załóż konto Fly4free.pl i zamów powiadomienia.
Komentarze

na konto Fly4free.pl, aby dodać komentarz.

Nie ma jeszcze komentarzy, może coś napiszesz?


porównaj loty, hotele, lot+hotel
Nowa oferta: . Czytaj teraz »