Fly4free.pl

Loty do Stambułu z Warszawy od 574 PLN (również w ferie, na majówkę i wakacje)

574 PLN
panorama Stambułu
Foto: Seqoya / Shutterstock
Ta oferta jest już nieaktualna. Sprawdź nasze najnowsze propozycje:

Zaplanujcie przyszłoroczną wycieczkę do Stambułu – magicznego miasta położonego na styku dwóch kontynentów. Zobaczcie Błękitny Meczet z bliska i spróbujcie najlepszych pieczonych kasztanów na placu Taksim.

Bilety do Turcji możecie rezerwować na podróże między lutym a sierpniem – terminów jest naprawdę sporo. Szczególnie powinny zainteresować was podróże w wakacje (10-16.07) oraz na majówkę (28.04-3.05).

Do Stambułu polecicie na pokładzie samolotów ukraińskich linii UIA. W cenę biletu wliczony jest bagaż podręczny. Po drodze czekają was wygodne przesiadki (gwarantowane przez przewoźnika) na lotnisku w Kijowe.

Każdy termin na wycieczkę do Stambułu jest dobry. Jeżeli nie lubicie tłumów, zdecydujcie się na podróż w lutym lub marcu. Z kolei wybierając nieco późniejszy termin wycieczki (czerwiec-sierpień), macie gwarancję lepszej pogody.

Termin podróży: luty-sierpień 2020
Wylot z: Warszawy
Linia lotnicza: Ukraine International Airlines
Bagaż: podręczny

Kalendarz najtańszych lotów do Stambułu

Hotel186 PLN/2 osoby/noc

W Stambule proponuję wam zatrzymać się w 3* hotelu Lalinn.

Dowiedz się więcej o tym hotelu

Atrakcje Stambułu

Stambuł to największe miasto Turcji i niewątpliwie jedna z najbardziej fascynujących metropolii świata. Kolorowa, intrygująca, różnorodna. To tam czekają na was magiczne meczety (Błękitny Meczet, Meczet Sulejmana Wspaniałego), świetna kuchnia i gwarne bazary z orientalnymi przyprawami. Pobyt w Stambule najlepiej zacznijcie właśnie od wyprawy na Grand Bazaar. W tym tętniącym życiem miejscu kupicie wszelkie możliwe pamiątki! W trakcie zwiedzania złapcie w rękę chrupiący lahmacun, zwany przez niektórych turecką pizzą – to świetna forma przekąski.

Zajrzycie również w okolice placu Taksim. Jeżeli wydaje się wam, że najlepsze kasztany są na placu Pigalle – spróbujcie tych na placu Taksim lub ulicy Istiklal. Chcecie przywieźć najlepsze zdjęcia z podróży? Udajcie się na Wieżę Galata. To obecnie najlepszy punkt widokowy na Stambuł. Z jej szczytu możecie również podziwiać cały Złoty Róg – najsłynniejszą zatokę Bosforu.

stambuł
Foto: Foto: Lepneva Irina / Shutterstock
meczet w Stambule
Foto: StaniG / Shutterstock
Stambuł widok meczetu
Foto: Luciano Mortula / Shutterstock
Przydatne informacje
  • W podróż udacie się tylko z bagażem podręcznym. Przeczytajcie nasz poradnik, jak spakować najważniejsze rzeczy.

  • Zobaczcie, jakie atrakcje proponują zwiedzić nasi czytelnicy.

  • Do centrum Stambułu najtaniej dojedziecie autobusem. Podróż zajmuje wówczas od 60 do 90 minut (w zależności od linii). Koszt biletu w jedną stronę zaczyna się od 2 EUR. Autobusy kursują od 6 rano do północy. Koszt przejazdu taksówką z centrum to koszt ok. 30 euro.

  • W trakcie pobytu w Turcji płaćcie wielowalutową kartą Revolut, aby nie stracić na przewalutowaniach.

  • Jeżeli w ciągu ostatnich trzech lat wasz lot był opóźniony lub odwołany, ubiegajcie się o odszkodowanie 250-600 EUR za pomocą AirHelp.

Komentarze

na konto Fly4free.pl, aby dodać komentarz.
Bierę dla całej rodziny ;). Okazja roku!
nelson 1974, 1 grudnia 2019, 17:29 | odpowiedz
Avatar użytkownika
Poproszę UIA we Wrocławiu.
xionc, 1 grudnia 2019, 17:52 | odpowiedz
Avatar użytkownika
UIA? Nie dziękuję! Leciałem dwa razy i nigdy więcej. Pewnie do wylotu będzie już bankrutem. Powodzenia w odzyskiwaniu pieniędzy ?
Mxd, 1 grudnia 2019, 22:42 | odpowiedz
1. Okazja roku to była cena LOT ze tę trasę,2. Coś namieszane z tymi autobusami: autobusy Havaist kursują całą dobę (Taksim, Sultanahmet). Cena18TR (ok 3eur).3. Hotel za murami to trochę słaba opcja. 
Maciej Wojtaszko, 2 grudnia 2019, 10:34 | odpowiedz

porównaj loty, hotele, lot+hotel
Nowa oferta: . Czytaj teraz »