Fly4free.pl

Loty linią Lufthansa do Seulu z Krakowa, Poznania, Warszawy i Wrocławia od 2246 PLN

2246 PLN
Zamów powiadomienia o takich ofertach
Foto: Avigator Fortuner / Shutterstock
Ta oferta jest już nieaktualna. Sprawdź nasze najnowsze propozycje:
Śmiało można rzec, że na aktualnie panujące warunki jest to bardzo dobra oferta. Szczególnie że w grę wchodzą przeloty do dalekiej Azji i to na pokładach jednej z najlepszych linii lotniczych Starego Kontynentu!

Do Seulu udasz się w styczniu z krakowskiego lotniska w Balicach, portu lotniczego Poznań-Ławica, warszawskiego lotniska im. Chopina oraz wrocławskiego portu lotniczego im. Mikołaja Kopernika.

Wszystkie loty odbędziesz na pokładach samolotów linii Lufthansa z wygodnymi przesiadkami na lotnisku w Monachium. Bez dodatkowych kosztów zabrać ze sobą możesz bagaż podręczny oraz przedmiot osobisty (mały plecak lub damską torebkę).

Termin podróży: styczeń 2023 r.
Linia lotnicza: Lufthansa
Bagaż: podręczny oraz przedmiot osobisty

W Seulu proponuję ci spędzić kilka pierwszy dni po przylocie, aby oswoić się z koreańską kulturą. Następnie ruszaj przed siebie w celu eksploracji tego azjatyckiego państwa.

Hotel od 267 PLN/2 osoby/noc

W stolicy Korei Południowej proponuję ci zakwaterowanie w 4* hotelu Nine Tree Premier Myeongdong 2, który znajduje się nieopodal tętniącej życiem dzielnica Myeongdong. Na terenie całego obiektu będziesz mieć zapewniony dostęp do sieci WiFi.

Dowiedz się więcej o tym hotelu

Możesz także rozważyć propozycję pobytu w 3* hotelu Arirang Hill Dongdaemun, który znajduje się w sąsiedztwie Sungshin Women’s University. Na terenie obiektu mieści się dobrze wyposażone centrum fitness.

Dowiedz się więcej o tym hotelu

Natomiast jeżeli jesteś w stanie wydać nieco więcej na zakwaterowanie, to zatrzymaj się w 4* hotelu Four Points by Sheraton Josun Seoul Station, który znajduje się w sąsiedztwie parku Namsan Mountain.

Dowiedz się więcej o tym hotelu

Przydatne informacje
Misją Fly4free.pl jest przedstawienie Ci najlepszych ofert podróży. Zaplanujesz je samodzielnie korzystając z linków w tekstach. Niektóre z odsyłaczy prowadzą do naszych partnerów reklamowych. Ceny w ofertach są aktualne w chwili publikacji. Jeśli chcesz być na bieżąco informowany o najnowszych ofertach załóż konto Fly4free.pl i zamów powiadomienia.
Komentarze

na konto Fly4free.pl, aby dodać komentarz.

Nie ma jeszcze komentarzy, może coś napiszesz?


porównaj loty, hotele, lot+hotel
Nowa oferta: . Czytaj teraz »