Fly4free.pl

Loty do Korei Południowej od 2245 PLN. Połączenia PLL LOT do Seulu z 6 polskich miast

2245 PLN
Seul
Foto: TRAVAL TAKE PHOTOS-Shutterstock
Ta oferta jest już nieaktualna. Sprawdź nasze najnowsze propozycje:
Macie ochotę odkryć daleką Azję? Od dawna marzy wam się wycieczka do egzotycznej Korei Południowej? W takim razie skorzystajcie z przygotowanego przeze mnie zestawienia biletów do Seulu z całej Polski!

Do Azji udacie się w terminie 11(12) – 18 marca. Do Seulu polecicie z Wrocławia, Warszawy, Gdańska, Krakowa, Katowic lub Poznania na pokładzie samolotów PLL LOT, z gwarantowanymi przez przewoźnika przesiadkami w Warszawie lub bezpośrednim połączeniem ze stolicy Polski.

Termin podróży: marzec
Linia lotnicza: PLL LOT
Bagaż: podręczny oraz przedmiot osobisty (mały plecak lub damska torebka)

Hotel 624 PLN/pobyt

The Capsule Myeongdong to oryginalny, kapsułowy hotel, w którym będziecie mogli skorzystać z klimatyzowanej kapsuły. Znajdziecie w niej wygodną poduszkę, lampkę, gniazdko oraz dostęp do WiFi. Obiekt będzie idealną bazą wypadową do zwiedzania Seulu dla samotnych podróżników.

Dowiedzcie się więcej o tym hotelu

Travelodge Dongdaemun to 3* hotel, który będzie dobrym wyborem dla dwójki podróżujących, szukających budżetowej opcji w centrum miasta. Na miejscu znajdziecie pokój z prywatną łazienką i dostępem do WiFi.

Dowiedzcie się więcej o tym hotelu

Potrzebujecie nieco luksusu? 5* hotel Intercontinental Seoul Coes będzie idealnym wyborem! Na miejscu znajdziecie basen, strefę spa i siłownię.

Dowiedzcie się więcej o tym hotelu

Atrakcje 536 PLN

Lubicie odkrywać lokalną kulturę? W takim razie wybierzcie się na wycieczkę do obiektów światowego dziedzictwa UNESCO. Zobaczcie pałac Changdeokgung i królewską świątynię Jongmyo oraz twierdzę Suwon Hwaseong.

Zarezerwujcie atrakcję

Przydatne informacje
Komentarze

na konto Fly4free.pl, aby dodać komentarz.
Od 8 czerwca również osoby niezaszczepione nie obowiązuje kwarantanna.
Igor Kamiński, 19 sierpnia 2022, 19:48 | odpowiedz

porównaj loty, hotele, lot+hotel
Nowa oferta: . Czytaj teraz »