Fly4free.pl

Loty do Dublina ze Szczecina za 111 PLN + wejściówka do Game of Thrones Studio za 355 PLN

111 PLN
dublin miasto
Zamów powiadomienia o takich ofertach
Foto: littlenySTOCK : Shutterstock
Ta oferta jest już nieaktualna. Sprawdź nasze najnowsze propozycje:
Oferta idealna dla miłośników serialu „Gra o Tron”. Skorzystaj z przygotowanej przeze mnie oferty i odwiedź wyjątkową atrakcję – Game of Thrones Studio. Na miejscu znajdziesz mnóstwo rekwizytów i będziesz mógł podziwiać cudowne scenografie. Dodatkowo będziesz w stanie zobaczyć najważniejsze atrakcje Dublina.

Twoja podróż do Dublina odbędzie się w terminie obejmującym weekend: 26-29 stycznia (czwartek-niedziela). Skorzystasz z usług linii lotniczej Ryanair. Bez dodatkowych kosztów zabierzesz ze sobą bagaż podręczny, dlatego przeczytaj nasz poradnik, jak się spakować.

Do studia Gry o Tron dostaniesz się autokarem ze stolicy Irlandii. Za transfery i bilet wstępu zapłacisz 65 GBP za osobę (około 355 PLN). Będziesz mógł wybrać się tam w sobotę.

Termin podróży: styczeń
Linia lotnicza: Ryanair
Bagaż: podręczny

Hotel od 477 PLN PLN/noc/2 osoby

W Dublinie wybrałem dla ciebie noclegi w 3* hotelu St. George by Nina. Obiekt charakteryzuje się klimatycznym wykończeniem i dogodną lokalizacją, która ułatwi zwiedzanie miasta.

Dowiedz się więcej o tym hotelu

Potrzebujesz nieco więcej luksusu? W takim razie wybierz 4* hotel znanej sieci Hilton, który zlokalizowany jest w samym centrum miasta. Na miejscu znajdziesz strefę spa i komfortowo urządzone pokoje.

Dowiedz się więcej o tym hotelu

Atrakcje 76 PLN/osoba

Wybierz się na pieszą wycieczkę po najważniejszych i ukrytych atrakcjach Dublinu.

Zarezerwuj atrakcje

Przydatne informacje
Misją Fly4free.pl jest przedstawienie Ci najlepszych ofert podróży. Zaplanujesz je samodzielnie korzystając z linków w tekstach. Niektóre z odsyłaczy prowadzą do naszych partnerów reklamowych. Ceny w ofertach są aktualne w chwili publikacji. Jeśli chcesz być na bieżąco informowany o najnowszych ofertach załóż konto Fly4free.pl i zamów powiadomienia.
Komentarze

na konto Fly4free.pl, aby dodać komentarz.

Nie ma jeszcze komentarzy, może coś napiszesz?


porównaj loty, hotele, lot+hotel
Nowa oferta: . Czytaj teraz »